Mynet Trend

Rüyada battaniye görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada battaniye görmek, hem olumlu hem de olumsuz şekilde yorumlanabilir. Rüyada belirleyici rol oynayan detaylar yer alır. İşte bu rüyanın merak edilen tabirleri…

Rüyada battaniye görmek ne demek, ne anlama gelir?

İçindekiler

 • Rüyada Battaniye Görmek
 • Rüyada Kahverengi Battaniye Görmek
 • Rüyada Yeşil Battaniye Görmek
 • Rüyada Battaniye Hediye Almak
 • Rüyada Kırmızı Battaniye Görmek
 • Rüyada Örgü Battaniye Görmek
 • Rüyada Battaniye Yıkadığını Görmek
 • Rüyada Renkli Battaniye Görmek
 • Rüyada Yırtık Battaniye Görmek
 • Rüyada Lacivert Battaniye Görmek
 • Rüyada Turuncu Battaniye Görmek
 • Rüyada Üzerine Battaniye Örtüldüğünü Görmek
 • Rüyada Uçan Battaniye Görmek
 • Rüyada Mezarın Üstünde Battaniye Görmek
 • Rüyada Pembe Battaniye Görmek
 • Rüyada Tuvalette Battaniye Görmek
 • Rüyada Tozlu Battaniye Görmek

Rüyada battaniye görmek rüyadaki ayrıntılara göre farklı yönde yorumlanabilir. Rüyanın detayları rüya tabirini etkiler. Peki, rüyada renkli battaniye görmek hayra alamet midir? Rüyasında yırtık battaniye gören kişiyi hangi gelişmeler bekler? Rüyada üzerine battaniye örtüldüğünü görmek ne anlama gelir?

Rüyada Battaniye Görmek

Rüyada battaniye görmek, battaniyenin yeni ve eski olma durumuna göre farklı şekillerde yorumlanabilir. Yeni ve güzel bir battaniye mutluluk, huzur ve sıhhate işaret eder. Aynı zamanda bu rüya aile içindeki sıcaklık anlamına gelir. Rüyada yeni battaniye gören kişinin işleri yolunda girer. Eğer rüyada görülen battaniye eski, yırtık ve kötü kokuyor ise rüya sahibi istemeden de olsa günaha girebilir. Rüyayı gören kimsenin etrafında dedikodu yapan ve arkasından konuşan birileri olabilir.

Rüyada Kahverengi Battaniye Görmek

Rüyada kahverengi battaniye görmek, kişinin yeni ülkeler gezeceği ve yeni insanlar tanıyacağı anlamına gelir. Rüya sahibi bu sayede pek çok yeni fikir sahibi olur. Sağlığa faydalı reçeteler ile ülkesine dönüş yapar. Bir başka yoruma göre bu rüyayı gören kişinin sevdikleriyle arası açılabilir. İşleri gün geçtikçe daha çok bozulur. Şansı bir türlü kendisinden yana dönmez. Tecrübe edinmek isterken can sıkıntısı yaşayabilir ama çok değerli bilgiler elde eder. Başarılı birtakım çalışmalar ortaya koyar. Çalışmaktan geriye kalan zamanını eğlenceli mekanlarda geçirir. Zaman içinde eli bollaşır. Başarısının önünde engel olan şeyler ve aksilikler kaybolur. Rüya sahibinin rızkı genişler. Bu rüya, kişinin zengin ve gösterişli biri olarak anılacağına işaret eder. Hayatı bir anda güzelleşir ve rahata kavuşur.

Rüyada Yeşil Battaniye Görmek

Rüyada yeşil battaniye görmek, rüya sahibinin aile bireyleri ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine delalet eder. Kısa zaman içinde tüm korku ve endişeleri sona erer. Uzun vadede büyük bir maddi kazanç sağlar. İlerleyen zamanda büyük başarılar kazanır. Kişi daha önce olmadığı kadar mutlu olur. Feraha çıkacağı bir döneme girer. İşleri problemsiz bir şekilde ilerler. Rüya sahibi işinde ilerlerken engellere takılmaz.

Rüyada Battaniye Hediye Almak

Rüyada battaniye hediye almak, önemli bir sırrın hiç kimseye söylenmeyeceğine ve unutulup gideceğine işaret eder. Rüya sahibinin hayalleri gerçeğe dönüşür. İstediği projeleri hayata geçirir. İşinde kısa zamanda büyük kazanç elde eder. Rüyayı gören kimse ruhen de büyük bir gelişme yaşar. Mesleği ile ilgili arzu ettiği başarıyı elde etme imkanı bulur. Kişi ailesiyle birlikte mutlu bir hayata sahip olur. Kazanacağı para ile hayırlı işler yapar. Üzüntülerinden kurtulabilmek adına çevresindeki insanlardan yardım alır.

Rüyada Kırmızı Battaniye Görmek

Rüyada kırmızı battaniye görmek, rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir. Kişi işinden gün geçtikçe daha çok kazanç sağlar. Eline geçen bütün fırsatları değerlendirir ve iyi bir gelecek kurabilmek için gayret eder. Rüya sahibi sosyal çevresinden biri ile dünyaevine girebilir. Hayatı daha güzel bir hale gelir. Sorunları günden güne azalır. İş hayatında attığı adımlar sayesinde ferahlığa çıkar.

Rüyada Örgü Battaniye Görmek

Rüyada örgü battaniye görmek, rüya sahibinin geçmişte yaşadığı kötü günleri ve olayları unutma imkanı bulacağına işaret eder. Kişi, stres ve sinirden uzak durur. İşleri hayırlı bir şekilde sonuçlanır. Rüya sahibi bilgi ve deneyimleri sayesinde işini büyütebilir. Rüyayı gören kimsenin yüzü güler. Rahatlık, konfor ve lüks içinde hayatını sürdürür. Herkesi hayrete düşürür ve takdir toplar.

Rüyada Battaniye Yıkadığını Görmek

Rüyada battaniye yıkadığını görmek, kişinin temiz kalpli olduğunu gösterir. Rüya sahibi hiç kimsenin arkasından konuşmaz, ne varsa dürüstçe karşısındakinin yüzüne söyler. Rüyayı gören kimsenin açık sözlü ve samimi biri olduğunu ifade eder. Dostlarına her zaman iyiyi de kötüyü de söyler ve onlara iyilik eder.

Rüyada Renkli Battaniye Görmek

Rüyada renkli battaniye görmek, rüya sahibinin işinde kariyer sahibi olacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya, kişinin bir yola gideceği anlamına gelir. Rüyasında renkli battaniyeyi yazın kullandığını gören kimse maddi birtakım sıkıntılar yaşayabilir.

Rüyada Yırtık Battaniye Görmek

Rüyada yırtık battaniye görmek, kişinin tatsız bazı haberler alacağına işaret eder. Rızık ve kazanç getiren kapılar hiçbir zaman kapanmaz. Rüya sahibi bolca hayır işi yapar ve dua alır. Büyük başarılar elde eder.

Rüyada Lacivert Battaniye Görmek

Rüyada lacivert battaniye görmek, rüya sahibinin malının ve parasının katlanarak artacağına delalet eder. Kişinin hayatında mucize gibi gelişmeler yaşanır. Yaşadığı zorluklar onu daha da güçlendirir. Rüyayı gören kimse yaptığı hataları tekrarlamamak için çok daha dikkatli davranır.

Rüyada Turuncu Battaniye Görmek

Rüyada turuncu battaniye görmek, rüya sahibinin yakın zamanda büyük bir heyecan yaşayacağına işaret eder. Kişinin çok rahat bir iş hayatı olur. Uzun zamandır görmediği bir akrabasından haber alabilir. Rüya sahibi uzun zamandır hayalini kurduğu şeylere kavuşur.

Rüyada Üzerine Battaniye Örtüldüğünü Görmek

Rüyada üzerine battaniye örtüldüğünü görmek, kişinin hayatında yeni bir sayfa açacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin geleceği kısmetlerle dolar. Sıkıntıların yerini mutlu ve güzel haberler alır. Rüyayı gören kimsenin hayatı çok olumlu bir yönde devam eder.

Rüyada Uçan Battaniye Görmek

Rüyada uçan battaniye görmek, rüya sahibinin çocuk sahibi olacağına alamet eder. Kişi dürüst, saygıdeğer, yenilikçi ve modern insanlarla tanışabilir. Rüyayı gören kimse rahat ve huzurlu bir hayat sürer.

Rüyada Mezarın Üstünde Battaniye Görmek

Rüyada mezarın üstünde battaniye görmek, kişinin dertlerinden kurtulacağına delalet eder. Rüya sahibi stresini atar ve maddi yükümlülüklerinden kurtulur. Rüyayı gören kimse hayattan zevk almaya başlar ve kendini daha iyi hisseder.

Rüyada Pembe Battaniye Görmek

Rüyada pembe battaniye görmek, rüya sahibinin geçmişte yaptığı hatalara karşı temkinli olacağını işaret eder. Kişi kendine kırılan insanların gönlünü almaya çalışır. En sıkıntılı anlarında bile bir çıkış yolu bulur.

Rüyada Tuvalette Battaniye Görmek

Rüyada tuvalette battaniye görmek, kişinin hedeflerine ulaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı zor zamanlar sona erer. Borçlarından ve hastalıklarından kurtulur.

Rüyada Tozlu Battaniye Görmek

Rüyada tozlu battaniye görmek, rüya sahibinin aile bireylerinin refahı için çalıştığına ve maddi zorluk yaşamadan bereketli işler yapacağına işaret eder. Hayat kendine başarı ve zenginlik getirir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön