Mynet Trend

         

Rüyada bomba patlaması ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada bomba patlaması ne demek, ne anlama gelir?

İçindekiler

  • Rüyada Bomba Patlaması
  • Rüyada Bomba Patlaması ve Kaçmak
  • Rüyada Otobüste Bomba Patlaması
  • Rüyada Mezarlıkta Bomba Patlaması
  • Rüyada Evin Önünde Bomba Patlaması
  • Rüyada Üzerinde Bomba Patlaması
  • Rüyada Bombanın Yanında Patlaması
  • Rüyada Trende Bomba Patlaması
  • Rüyada Sokakta Bomba Patlaması
  • Rüyada Sürekli Bomba Patlaması

Bazı rüyalar insanları ne kadar korkutsa da taşıdıkları anlamlar oldukça hayırlıdır. İşte, bunlardan biri olan rüyada bomba patlaması tabirlerini sizler için araştırdık.

Rüyada bomba patlaması görmek insanları ürkütebilir. Olumsuz gibi görünen bu rüya, aslında kişinin kariyer hayatındaki olumlu gelişmelere işaret eder. Rüyada bomba patlaması ile ilgili diğer detaylarsa yazımızda..

Rüyada Bomba Patlaması

Rüyada bomba patlaması, rüya sahibinin herkesin hayran olacağı bir performans sergileyeceği anlamına gelir. Eğer sürpriz olması açısından başkalarından gizli olarak yaptığınız işler var ise istediğiniz başarıları elde edeceğiniz söylenir. Bu başarılar tüm dikkatleri üzerinize çeker, herkesin size hayran olmasını sağlar. Alimlere göre rüyada bomba patlaması kendinizden başkasına güvenmemeniz konusunda bir uyarı niteliği taşır. Çevrenizde yüzünüze gülüp arkanızdan konuşan insanlar olabilir. Bu kişiler, sizin güvenerek anlattığınız sırları ilerde size karşı koz olarak kullanabilirler.

Rüyada Bomba Patlaması ve Kaçmak

Rüyada bomba patlaması ve kaçmak alimler tarafından öbür dünyaya yorulur. Rüyayı gören kişi dünyayla ilgili her şeyden vazgeçer, kendisini ahiret hayatına hazırlar. Çocuklarına ve çevresine karşı örnek teşkil eden bir insan olur. Rüya sahibinin çok başarılı olacağı, önüne yeni fırsatların çıkacağı söylenir. Kişinin duygularını daha iyi ifade edeceğinin, yelkenleri suya indireceğinin göstergesidir. Bu rüyayı görenler elleri bol, cömert kişilerdir. Yardıma muhtaç herkese destek verirler. Rüyada bomba patlaması ve kaçmak, rüya sahibinin siyasi anlamda çalışmalar yapacağına da delalet eder.

Rüyada Otobüste Bomba Patlaması

Alimlere göre rüyada otobüste bomba patlaması kişinin hayatında yaşanacak güzel gelişmeleri ifade eder. Rüya sahibinin elde ettiği başarıların ardı arkası kesilmez, istediği ve arzuladığı her şeye kolaylıkla ulaşır. Bu rüyayı gören kişi eğer iş sahibi değilse yakında yeni bir işe girer. İlk zamanlarda çok kazanmasa da evini idare edecek kadar parası olur. Tutumlu ve idareli harcama yaparak, elindekilerin bereketini arttırır. Ancak bu rüya kötü çağrışımlar da yapabilir. Eğer akrabalar arasında yaşlı ve hasta bir kimse varsa ölüm haberinin alınacağına rivayet edilir.

Rüyada Mezarlıkta Bomba Patlaması

Rüyada mezarlıkta bomba patlaması, kişinin ağzının sıkı ve güvenilir biri olduğunu gösterir. Kişi; kimsenin arkasından konuşmaz, gıybet yapmaz ve iftira atmaz. Rüya sahibi rızkını hile hurda olmadan, sadece helal yolla kazanır. Yakın zamanda hayatının dönüm noktası olacak bir karar vermek zorunda kalabilir. Karşısına çıkan bir seçenek, tüm düzenini değiştirebilir. Bu yeni gelişmeyle birlikte kendini bambaşka yerlerde, çok zengin biri olarak bulabilir. Aynı zamanda rüyada mezarlıkta bomba patlaması; sorun yaratan tüm olayların yakında biteceğine, kişiyi rahat hissettirecek olayların meydana geleceğine rivayet eder.

Rüyada Evin Önünde Bomba Patlaması

Rüyada evin önünde bomba patlaması; kişinin hayatının daha konforlu hale geleceğine, maddi durumunu iyileştireceğine yorulur. Rüyayı gören kişinin işiyle alakalı sık sık yurt dışına çıkacağı rivayet edilir. Yaptığı çalışmalarla kısa sürede kendisini geliştirerek iş yerinde terfi alacağı manasına gelir. Böylece parası bolluk ve bereket kazanır. Hoca Mehmet Efendiye göre rüyada evin önünde bomba patlaması, rüya sahibinin kendisine rahatsızlık veren bir kişiden kurtulacağına alamet eder. Bu kötü niyetli olan kimse kendi kazdığı kuyuya kendisi düşer.

Rüyada Üzerinde Bomba Patlaması

Rüyada üzerinde bomba patlaması, kişinin gurur duyacağı işlerin mimarı olacağının göstergesidir. Kişi yaptığı yardımların karşılığını bulur, kısa sürede çok büyük başarılar elde eder. Elinde bulunan birikimlerle kendi işini kurar. Kurulan bu iş birçok kişiye ekmek kapısı olur. Rüya sahibinin küstüğü kişilerle arası düzelir. Bu sayede keyfi yerine gelir. Sorunlarına daha akıllıca yaklaşır, emin adımlar atar. Aynı zamanda rüyada üzerinde bomba patlaması; kişinin kurduğu doğru arkadaşlıklara, doğru dostluklara rivayet eder. Eğer bu rüyayı gören kişinin hayatında biri varsa bu kişiden çok güzel bir teklif alır. Başarı ve zaferleri çoğalır. İki kişiyle bir ortaklık kurarak büyük bir girişimde bulunur.

Rüyada Bombanın Yanında Patlaması

Rüyada bombanın yanında patlaması ne kadar kokutucu olsa da, güzel yorumlanan rüyalardan biridir. Rüya sahibinin atıldığı işlerden çok büyük kazançlar ve ulusal çapta başarılar elde edeceğine ve bu şekilde adını duyuracağına yorulur. Rüyayı gören kişinin anlaşmazlık yaşadığı kişiler varsa kalp kırıklarının barışla sonlanacağına alamet eder. Bu rüyayı gören kişilerin çok zor durumlardan kurtulacağı, uzun bir tatile çıkacağı ve çektiği yüklerin hafifleyeceği söylenir. Hane içindeki huzurun artacağına işaret eder. Rüya tabirleri kitabına göre kişi sorunsuz ve dertsiz yeni bir döneme girer. Hiç beklemediği bir anda yakından gelecek bir yardımla çok iyi işler becerir.

Rüyada Trende Bomba Patlaması

Rüyada trende bomba patlaması görmek farklı şekillerde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin sosyo-ekonomik durumunun iyileşeceğine alamet eder. Rüya sahibi kariyerinde üstün başarı sergileyerek tüm rakiplerinin önüne geçer. Hem arkadaşlar arasındaki hem de hane içindeki buzların eriyeceğine yorulur. Kişiye sıkıntı veren bir durum eş, dost, ya da bir akraba sayesinde atlatılır. Kişinin maddi durumu gün geçtikçe daha iyi hale gelir, büyük kazançlar elde eder. Çok iyi ve hayırlı mevkilere gelir. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada tren patlaması görmek; ele yeni fırsatların geçeceğine, yeni işlerin alınacağına rivayet eder. Zor geçen günler geride kalır, rüya sahibi gönül işlerinde mutluluğu bulur.

Rüyada Sokakta Bomba Patlaması

Rüyada sokakta bomba patlaması; kişinin hayırlı ve mutlu bir yuvaya sahip olacağı, mesleğinde en iyisi olarak devleşeceği ve bu sayede herkesin imreneceği bir hayata kavuşacağına alamet eder. Kişinin maddi durumu mevcut durumunun neredeyse iki katına gelir, zenginleşir. Rüyayı gören kişi günahlarından tövbe eder, arınır. Allah katında iyi bir kişi olur, makbul işlerle uğraşır. Tam her şeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü hissettiği anda tüm işleri düzelir. Şansının açık olduğu bir döneme girer, elini attığı her işten alnının akıyla çıkar.

Rüyada Sürekli Bomba Patlaması

Rüyada sürekli bomba patlaması; olumsuz gibi görünen durumların son bulmasına, artık hiçbir sorunun yaşanmayacağına rivayet eder. Rüyayı gören kişinin, bir hastalığı varsa şifa bulacağı anlamı taşır. Maddi yükümlülüklerin azalacağına, gelecekte kendisini hayırlı gelişmelerin beklediğine yorulur. Yorumculara göre rüyada sürekli bomba patlaması, yeni bir eve işaret eder. Rüya sahibi uzun zamandır biriktirdiği para ile sonunda istediği eve kavuşur.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön