Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rüyada dut görmek ne anlama gelir? Rüyada dalından, beyaz dut yemek ne demek?

  Rüyada dut görmek ve dut ağacından dut koparıp yemek rüya sahibinin bazı hedefleri olduğuna, bu hedeflerine ulaşıp başarı, sevinç ve mutluluk yaşayacağına delalet eder. Rüyada beyaz dut görmek rüya sahibinin terfi alacağına, başarılı işlere imza atacağına alamettir. Ancak yere dökülen dutlar olumsuz yorumlanır. Rüyada dökülmüş dut görmek, verilen çabaların boşa gideceğinin dalaleti kabul edilir.

  Rüyada dut görmek ne anlama gelir? Rüyada dalından, beyaz dut yemek ne demek?

  Rüyada ağaçtan dut yemek, emeklerinin meyvelerini toplamak şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır başarı için harcanan çaba sonuç vermiştir. Rüyada ağaçtan dut yiyen kişinin toplumdaki yeri değerlenmiştir. Uzun vadede göreceği itibar artmıştır. Rüyada ağaçtan dut yemek rüyayı gören kişinin gücünün, kuvvetinin yerinde olduğuna, kendi hayrına işler yapacağına alamet etmektedir. Rüya sahibi için bu rüya, çabalarının boşa gitmeyeceğinin bir referansıdır. Rüyayı gören kişi eninde sonunda istediği sonucu elde edecektir. Rüyada dut ağacı görmek evlat ya da mal sahibi olan kimseye delalet eder. Rüya sahibinin çocuk sahibi olmasının habercisi olan bu rüya aynı zamanda yakın zamanda bir mal alınacağı anlamına geliyor da olabilir.

  Rüyada Birine Dut Vermek

  Bu rüya, rüyayı gören kişinin karakterinin ve kişiliğinin düzgünlüğünü yansıtmaktadır. Rüyayı gören kişi etrafında gördüğü güzellikleri, elde ettiği değerli şeyleri, fark ettiği fırsatları çevresindeki diğer insanlarla paylaşmaktan çekinmeyen birisidir. Rüyada birine dut vermek bereketin artacağına, iyilik yapılacağına, başkalarıyla birlikte yaşanacak güzel anlara delalet etmektedir. Rüya sahibinin elde edeceği kazançlar yalnızca kendisine değil çevresine de yönelik kazançlardır. Rüyayı gören kişinin başarısı etrafındaki insanları da çok mutlu edecektir. Rüyasında birine dut verdiğini gören kişinin ne kadar cömert bir kişi olduğu aşikardır. Çevresi onu elinin ve gönlünün bolluğuyla tanımaktadır.

  Rüyada Dut Yediğini Görmek

  Rüyada dut yediğini görmek, rüya sahibi için menfaati ve kazancı bol işlere delalet etmektedir. Rüyayı gören kişi bolluk ve bereket içinde yaşamını süreceği günler için çalışmaktadır ve istediği sonucu elde edecektir. Rüyayı gören kişinin hedefleri gerçekleşecektir. Rüyasında dut yediğini gören kişinin kazancı tek seferli değil sürekli bir kazanç olacaktır. Rüya sahibi yüksek makamlara sahip olacaktır. Toplumdaki itibarı artacak ve güzel insanlarla bağlantı kuracaktır. Rüyasında dut yediğini gören kişi için evlilik yaşamı mutlu ve çok çocuklu olacaktır. Rüyada dut yemek, eğitim alanında başarı sağlamak anlamına gelir.

  Rüyada Birinin Dut Verdiğini Görmek

  Rüya sahibi rüyasında birinin ona dut verdiğini görüyorsa, bu rüya birinin kazancını onunla paylaşacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında birinin ona dut verdiğini gören kişi hayatında çok iyi dostlar edinmiş, sağlam bağlantılar kurmuş bir kişidir. Rüya sahibinin yardıma ihtiyacı olduğu ama yardımın geleceğini ummadığı bir anda birinin ona el uzattığını görmesi olağandır. Geleceğe karşı bazı planları olan rüya sahibi bu planlarını hayata geçirmek için yüksek makamlı birinden ya da o alandaki bir insandan yardım alacaktır. Rüyada birinin ona dut verdiğini gören kişi, alacağı bir destekle sıkışık olduğu bir durumdan ferah ve aydınlık günlere hızla geçecektir. Rüyada yapılan dut paylaşımı, menfaat ve kazanç paylaşımı anlamına da gelmektedir. Diğerinin kazancı rüya sahibini de etkiliyor olabilir.

  Hamile Kadının Rüyada Dut Yemesi

  Hamile kadının rüyada dut yemesi hayırlara yorulur. Evladının ve ailesinin ona zor gün göstermeyeceği, hep destek ve yardımcı olacaklarına alamet eder. Hamile birinin rüyasında dut görmesi bebeğinin sağlıkla dünyaya geleceğini, evine ve ailesine neşe getireceğini göstermektedir. Rüya sahibi hamileyse ve rüyasında dut yediğini görüyorsa bu huzur ve sağlık içinde geçecek bir hamileliğe yorumlanır. Halk arasında yaygın olan bir inanışa göre, hamile bir kadının rüyasında yediği dut ekşiyse dünyaya gelecek bebeğinin kız, tatlıysa erkek olduğu söylenir. Rüyada yenilen dut, hamile kadın için umut verici anlamlar taşımaktadır. Hamile kadının rüyada dut yemesi bedeninin sıhhatte olduğu anlamına gelmektedir. Ayrıca çocuğu hakkında hayal kurmak için çok tez canlı davrandığı ve hemen onun geleceğini kurma planları yaptığı anlamına da gelmektedir.

  Rüyada Beyaz Dut Görmek

  Rüyada beyaz dut görmek kişinin durumuna göre yorumlanır. Eğer rüya sahibi çalışıyorsa terfi alacaktır. Ticaretle uğraşıyorsa yüklü kazanç elde edecektir. Rüyasında beyaz dut gören kişi bekar ise beklenen ve bilinen bir kısmeti yaklaşıyor demektir. Rüyasında beyaz dut yiyen kişi hasta ya da hasta yakını ise bu rüya, mevcut hastalığın iyileşeceği anlamına gelmektedir. Beyaz dut bol kazanca ve kısmete delalet etmektedir. Rüyasında beyaz dut gören kişi henüz mevsimi gelmemiş bir dut yiyorsa bu ise kısmetsizlik olarak yorumlanır. Mevsimi dışında beyaz dut yemek kişinin keder ve sıkıntıya düşeceği anlamına gelmektedir. Rüyasında beyaz dut yiyen kişi sert ve tatsız bir dut yemişse bu hata yaptığı işler yüzünden kayba ve hüzne rast gelmesine sebep olacaktır.

  Rüyada Dut Ağacı Görmek

  Rüyada dut ağacı görmek rüya sahibinin işiyle ya da okuluyla ilgili aldığı kararların ne kadar doğru ve bereket getirici kararlar olduğunu göstermektedir. Rüyada görülen dut ağacı mevsimi gelmiş olgun dutlarla doluysa bu rüya sahibinin oldukça kazançlı işler içinde olduğunun göstergesidir. Rüyayı gören kişi çabalarının meyvelerini toplayacak demektir. Rüya sahibinin rüyasında dut ağacı görmesi, mutlu mesut günlerinin yakın olduğu anlamına gelmektedir. Sıkıntılı günlerin ertesinde yaşanacak şans, kısmet, mutluluk dolu günler rüya sahibini bulacak demektir. Rüyada dut ağacı görmek her zaman hayra yorulur. Fakat eğer ki rüyada görülen dut ağacı kurumuşsa, çürük dutlarla doluysa ya da bir türlü erişilemiyorsa bu rüya, rüya sahibinin yanlış yollardan kazanç sağlamaya çalıştığına, yarı yolda kalacağına ve çabalarının sonuçsuz kalacağına delalet etmektedir.

  Rüyada Dalından Dut Yemek

  Rüyada bir dut ağacının dalından dut yemek, elde edilebilecek başarının şu an sadece küçük bir kısmına sahip olunduğuna delalet eder. Rüya sahibi rüyada kendisini bir dala uzanmış dut yiyorken görüyorsa bu, bulunduğu konumdan yükselmek üzere olduğu anlamına gelmektedir. Rüyada dalından dut yemek hayal edilen meslekte başarıya ulaşılacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi yaşayacağı neşeli günlerin eşiğindedir. Rüyada dalından dut yemek içinde bulunulan hanenin bereketli günlerle refah seviyesini yükselteceği anlamına gelmektedir. Rüyada dalından yediği dutların tadının tatlı ve lezzetli olduğunu gören kişi cömert bir kişidir. Tatlı dilli, etrafınca yüceltilen ve itibar sahibi biridir.

  Rüyada Yere Dökülmüş Dut Görmek

  Rüyada yere dökülmüş dutlar gören kişinin harcadığı zaman ve gösterdiği emekler boşa gitmiştir. Rüya sahibi bir yakını tarafından hayal kırıklığına uğramış olabilir. Rüyayı gören kişi bir ilişki içindeyse yaşadığı ilişkinin ilk zamanlardaki gibi güzel ve tatlı hislerini kaybettiğini fark edecektir. Rüya sahibi elde etmek üzere olduğu kazançları elde edemeyecektir. Rüyada yere dökülmüş dut görmek güzel günlerin sona ereceği anlamını taşımaktadır. Rüya sahibinin gözleri önünde iyi giden şeyler değişecek ve hanesinin bereketi eksilecektir.

  Rüyada Kırmızı Dut Ağacı Görmek

  Rüyada kırmızı dut ağacı görmek huzura delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında sakinliği ve istikrarı yakalayacağı günlerin habercisidir. Rüyayı gören kişinin ilişkisi ya da evliliği ona huzur verecektir. Aile hayatında sıkıntılar yaşanmamaktadır. Rüyada kırmızı dut ağacı görmek kişinin elde ettiği kazançları güzel günlerde güle güle kullanacağı anlamına gelmektedir. Ev halkından birinin beklenmedik bir terfi alması ya da toplu kazanç elde etmesi anlamına gelen bu rüyada, bereket hayırlı yollardan elde edilecektir.

  Rüyada Dut Yağdığını Görmek

  Rüya sahibine bereket yağacağı anlamına gelmektedir. Rüyada dut yağdığını gören kişinin işleri öyle açılacaktır ki, eğer bir yer işletiliyorsa yeni çalışanlar alınacak, işler büyütülecektir. Rüya sahibi kendi işinde çalışmıyorsa terfi alarak çok önemli bir mevki sahibi olacaktır. Rüyada dut yağdığını görmek rüyayı gören kişinin mutfağının da bolluk ve bereket içinde olacağına, zengin, kalabalık sofralara ve keyifli günlere delalet eder. Rüya sahibi bekarsa kısmeti açılacaktır ve rüya sahibi bu kısmetleri arasında kararsızlığa düşecektir.

  Rüyada Ekşi Dut Yemek

  Rüyada ekşi dut yemek ev halkından birinin evden ayrılması ve uzak bir yere taşınması anlamına gelmektedir. Ekşi dut yemek, boşa giden emekleri işaret etmektedir. Ekşi dutlar aslında mevsimlik ve güzel görünümlü dutlar ise, güzel kazançlar elden kaçmış demektir. Rüyada ekşi dut yemek rüya sahibinin bir anlık kızgınlıkla sevdiği birine kötü sözler sarf ettiği anlamına da gelebilir. Kişi, yaptığı hatanın farkında varmalıdır çünkü gönlünü alması gereken biri vardır. Rüyada ekşi dut yemek bazen hayırsız kazanç elde etmeye de yorulur.

  Rüyada Yerden Dut Toplamak

  Bu rüya, rüya sahibinin maddi olarak sıkıntıya düşeceği günlere alamettir. Rüya sahibi başkalarının destekleriyle ayakta kalmaya çalışacağı bir döneme girecektir. Bu rüya, rüyayı gören kişi için kötü günlere, keyifsiz sofralara da işaret etmektedir. Rüya sahibinin kazancı eksilecek, bir hırsızlığa ya da haksızlığa maruz kalacaktır. Aile içinde hüzünlü olaylar yaşanabilir.

  Rüyada Kuru Dut Görmek

  Rüyada kuru dut görmek rüya sahibinin kazanç yollarının açılacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi, işinde yükselebilir veya yeni iş kurabilir. Rüyada kurumuş bir dut ağacı görmek bolluk ve bereket içindeki günlerin devam edeceğine işaret etmektedir. Keyifsiz ve karamsar günler bitecektir. Rüya sahibinin hayatındaki huzur artacaktır. Rüyada kuru dut görmek rüya sahibi için yakın olduğu biriyle arasının düzelmesi anlamına da gelebilir.

  Rüyada Karadut Görmek

  Bu rüya iki farklı anlam taşır. Rüya sahibi bir hastalığa sahipse yakın zamanda eski sağlığına kavuşacaktır ve hastalığından eser kalmayacaktır. Eğer rüya sahibi hasta değilse bu sağlıklı hali uzun yıllar devam edecek ve önemli bir hastalığı olmayacaktır.

  youtube


  İlgili Rüya Tabirleri

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler