Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rüyada kavun görmek ne anlama gelir? Rüyada kavun satmak, vermek ne demek?

  Rüyada kavun görmek, rüyayı gören kişinin hayatını değiştirecek köklü değişimlerin olacağının habercisidir. Rüyada kavun satmak, farklı şekillerde yorumlanır. Bazı rüya yorumcuları, kavun satan kişilerin maddi anlamda zor günler yaşayacağını söylerken bazıları tatile çıkılacağını ve güzel zaman geçirileceğini anlatır. Rüyada olgun kavun görmek ise mutluluk yaşanacak güzel günlerin yakın vakitte geleceğinin simgesi kabul edilir.

  Rüyada kavun görmek ne anlama gelir? Rüyada kavun satmak, vermek ne demek?

  İçindekiler

  • Rüyada Kavun Görmek
  • Rüyada Kavun Satmak
  • Rüyada Birine Kavun Vermek
  • Rüyada Dilimlenmiş Kavun Görmek
  • Rüyada Sarı Kavun Görmek
  • Rüyada Olgun Kavun Görmek
  • Rüyada Kavun Koklamak
  • Rüyada Kavun Seçmek
  • Rüyada Kavun Tarlası Görmek
  • Rüyada Kavun Yediğini Görmek
  • Rüyada Kavun Çalmak
  • Rüyada Pazarda Kavun Görmek
  • Rüyada Ölmüş Birinin Kavun Vermesi
  • Rüyada Kesilmiş Kavun Görmek
  • Hamileyken Rüyada Kavun Görmek
  • Rüyada Kavun Bostanı Görmek
  • Rüyada Çürük Kavun Görmek
  • Rüyada Yeşil Kavun Görmek
  • Rüyada Kavun Almak
  • Rüyada Çok Kavun Görmek
  • Rüyada Kavun Toplamak
  • Rüyada Kavun Çekirdeği Görmek
  • Rüyada Kavun Bahçesi Görmek
  • Rüyada Kavun Kesmek

  Rüyada kavun görmek ile ilgili merak edilenleri, kafaya takılan soruları cevaplamak için ilgili rüyaları derledik. Rüyada kavuın görmek yanında rüyanıza özel başka bazı detayların örneğin, sarı kavuni, bouk kavun, kavun tarlası vb. görmek ile ilgili rüyaların yorumlarını da paylaştık.

  Rüyada Kavun Görmek

  Rüyada kavun görmek, rüyayı gören kişinin hayatını değiştirecek köklü değişimlerin olacağının habercisidir. Rüyada sarı kavun görmek kişinin ileride sağlık sorunları yaşayacağına ve ihmal etmeden tedavi olması gerektiğini işaret eder. Rüyasında kavunu başka renklerde görmek ise kişinin bol şanslı bir döneme gireceği anlamına gelir. Bazı yorumlar, rüyada kavun gören kişinin üzüntüye ve sıkıntıya karışacağı, hastalanıp yatağa düşeceği ve bakıma ihtiyaç duyacağına işaret eder. Ayrıca hane içinde ayrılıklar yaşanacağının da belirtisidir. Bir başka yoruma göre rüyada kavun görmek, rüya sahibinin aşk dolu ve eğlenceli bir hayatının olacağı anlamına gelir. İslam alimlerine göre; kısa bir sürede gelecek müjdeli bir habere, bol berekete, helal servete, mutluluğu bulmaya işaret etmektedir. Rüyasında kavun gören kişinin eli bollaşır, ailesiyle olan kırgınlıkları geçer ve yaptığı hatalardan ders çıkarır.

  Rüyada Kavun Satmak

  Rüyada kavun satmak, rüya sahibinin geçim sıkıntısı yaşayacağına, borçlarının artacağına, hayallerini gerçekleştiremeyeceğine işaret eder. Bir diğer rivayete göre rüyada kavun sattığını görmek, tatile gidileceği, keyfe ve neşeye kavuşulacağı anlamına gelmektedir. Rüyada kavun satılması, kişinin ailesinin desteğini üzerinden çekeceğine, tamamen ümitsizliğe ve huzursuzluğa düşeceğine veya yaşayacağı bir hastalıktan kurtulacağına işarettir.

  Rüyada Birine Kavun Vermek

  Rüyada birine kavun veren kişinin, iş hayatında kaybedeceğine, yakın birinin vefat ya da hastalık haberinin alınacağına, aynı anda birçok duyguyu yaşayıp kararsızlığa düşeceğine delalet eder. Tedavi süreci uzun olan bir rahatsızlığın ortaya çıkacağına ama tedavi görerek ve dinlenerek bu hastalıktan kurtulacağına yorumlanır. Rüyada birine kavun vermek, eşler arasında yaşanan problemlerin çözüleceğine, iş ile ilgili her şeyin yolunda gideceğine ve kişinin hayır işleri yapacağına işaret eder.

  Rüyada Dilimlenmiş Kavun Görmek

  Rüyasında dilimlenmiş kavun gören kişinin, huzurlu ve güzel bir hayatı olacağının, bahtının açık olacağının ve saplantılarından kurtulacağının habercisidir. Rüyada dilimlenmiş kavun görmek mide ya da karaciğerle ilgili bir rahatsızlığın baş göstereceğine, tersliklerin veya aksiliklerin olacağına, kişinin kazançsız işler içinde olacağına, safra kesesi ya da bağırsakla ilgili sorunlar yaşayacağına delalet eder.

  Rüyada Sarı Kavun Görmek

  Bu rüya, rüya sahibinin; eline aldığı her işi başarıyla yöneteceğine, devlet makamında söz sahibi olacağına, müjdeli bir haber alıp elinin refaha kavuşacağına, hırsı ve dik duruşu sayesinde çok başarılı işlere imza atacağına işaret eder. Başka bir rivayete göre rüyada sarı kavun görmek, bazı sağlık sorunlarının meydana geleceği şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Olgun Kavun Görmek

  Rüyada olgun kavun görmek, kişinin uzun uğraşlar ve emekler verdiği bir işin başarılı bir şekilde sonuçlanacağı anlamına gelmektedir. Hayırlı ve uğurlu günlerin yakın zamanda geleceğine, iyi ve mutlu günlerin yaşanacağına, dileklerin gerçekleşeceğine, hayırlı bir haberin alınacağına, yeni insanlarla tanışılacağına ve kişinin uzun bir hayat süreceğine yorulur.

  Rüyada Kavun Koklamak

  Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında gösterdiği çabalar sayesinde başarıya ulaşacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibi, emeklerinin karşılığı olarak kazandığı paralar sayesinde güzel ve refah içinde bir hayat yaşayacaktır.

  Rüyada Kavun Seçmek

  Rüyada kavun seçmek, kudretli kişilerle tanışmaya, aile içinde yaşanan sorunların sona ermesine ve iş hayatında rahat bir nefes almaya delalet eder. Rüya sahibinin herhangi bir sağlık sorunu varsa sağlığa kavuşacağına, çok şanslı ve kısmetli olacağına ve sorunlarının yakın zamanda biteceğine işaret eder.

  Rüyada Kavun Tarlası Görmek

  Rüyada kavun tarlası görmek; hayırlı ve uğurlu günlerin geleceğini, isteklerin gerçekleşeceğini işaret etmektedir. Rüyada tarlada görülen kavunlar telef olmuş ise iş ve ticaret hayatında gerilemeye, maddi kayıplar yaşamaya ve sıkıntıya düşmeye delalet eder. Rüyasında kavun tarlası gören kişinin evhamlı biri olduğuna, başka bir kimseyi sevmek ya da biriyle iş yapmak isteyenlerin olumsuz durumlar yaşamasına delalet etmektedir.

  Rüyada Kavun Yediğini Görmek

  Bu rüya, uzun bir yolculuğa çıkmaya, güzel olaylara vesile olmaya, hastalıkların ve kötülüklerin rüya sahibinden uzak durmasına delalet eder. Rüyada mevsiminde kavun yediğini gören kişi bu kavundan kaç adet ya da kaç tabak yerse o kadar sağlıklı, huzurlu biri olacak demektir. Eğer rüya sahibi bu kavunun hepsini bitiremez ve kavundan arta kalan parçalar olduğunu görürse o zaman artan kavun miktarı kadar borca gireceği şeklinde yorumlanır. Bir diğer rivayete göreyse, kişinin hasta olacağına, iş hayatında olumsuzluklar ve ayrılıklar yaşayacağına delalet eder.

  Rüyada Kavun Çalmak

  Kişinin rüyada kavun çaldığını görmesi işlerini aksattığına ve önem vermediğine bu yüzden de haksız bir kazanç sağlayacağına işaret eder.

  Rüyada Pazarda Kavun Görmek

  Rüyasında pazardan kavun aldığını gören kimse; yakında yeni insanlarla tanışmaya, hayırlı ve faydalı işler yapmaya ve iş hayatında güç sahibi olmaya başlayacaktır. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin gönül ilişkisinin iyi gideceğine, yakın zamanda yatırım amaçlı işler yapacağına, arkadaşları ve ailesi arasında saygın biri olacağına işarettir.

  Rüyada Ölmüş Birinin Kavun Vermesi

  Rüyada ölmüş birinin rüya sahibine kavun vermesi; bütün işlerin sevinç ve mutlulukla biteceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, aile bireylerinden birine yardım edileceğine ve şansının açık olacağına yorulur. Bir başka inanca göre aile arasında tartışmalar yaşanacağına, yalancı ve düzenbaz insanlarla karşılaşılacağına delalet eder.

  Rüyada Kesilmiş Kavun Görmek

  Bir kimsenin rüyada kesilmiş kavun görmesi kısa zamanda birine borçlanacağına, çevresindeki insanları üzeceğine, canını sıkacak tatsız bir olay olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin kırıcı sözlerden uzak durması gerekir. Rüyasında kesilmiş kavun gören kişi ticaretle uğraşıyorsa zarara uğrayacağına işarettir. Aynı zamanda rüyada kesilmiş kavun görmek; saklanan sırların ortaya çıkmasına ve can sıkıcı bir duruma düşüleceğine delalet eder.

  Hamileyken Rüyada Kavun Görmek

  Hamilelikte rüyada kavun görülmesi ile ilgili kesin yorumlar bulunmamaktadır. Ancak hamileyken rüyada yiyecek bir şeyler görmek, yenilen yemeğin aşerildiği ve toplu bir şekilde yemek yemenin hayırla yorumlandığı bilinmektedir.

  Rüyada Kavun Bostanı Görmek

  Rüyada kendini kavun bostanında görmek, hayırlı ve uğurlu günlerin çok yakında geleceğine, sevindirici haberler alınacağına, işinde mevki atlayacağına, fakirlikten ferah duruma çıkılacağına yorulmaktadır. Diğer bir rivayete göre iş hayatında zarara ve maddi kayıplar yaşamaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin çevresinde kötü niyetli, onu yoldan çıkarmaya çalışan insanlar olduğuna ve dikkatli olması gerektiğine delalet eder.

  Rüyada Çürük Kavun Görmek

  Bu rüya, rüyayı gören kişinin köklü değişimler yaşayacağına ancak bu değişikliklerin olumlu olmayacağına bir işarettir. Rüya sahibinin, rüyasında çürük kavun görmesi istediği değişiklikleri ertelemesi ya da bu değişikliklerden vazgeçeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda olumsuzluklarla karşılaşacağına, sıkıntı ve sorunların oluşacağına, her işte mutsuz ve huzursuz olacağına delalet eder. İyi anlamlı bir rivayete göre de kişinin feraha çıkacağına işaret etmektedir.

  Rüyada Yeşil Kavun Görmek

  Kişinin rüyada yeşil kavun görmesi, başının dertten kurtulmayacağına, iş hayatındaki düzeninin bozulacağına, aile arasında sıkıntılar yaşayacağına, yaptığı işlerde büyük kayıplar vereceğine yorumlanır. Başka düşüncelere göre ise kişinin çok doğru adımlar atacağına, yaptığı işlerde büyük ilgi göreceğine, şansının yüzüne güleceğine, yeni insanlarla tanışacağına, evlilik yolunda olumlu bir adım atacağına ve birçok kişiye yardımda bulunacağına delalet eder.

  Rüyada Kavun Almak

  Rüyada kavun almak; rüyayı gören kişinin iş hayatında bulunduğu mevkiden yükselmek için verdiği emeklere ve eli açık bir insan olduğuna işaret eder. Rüyasında kavun aldığını gören kişinin verdiği emeklerin karşılığını alacağına ve yükseleceğine yorumlanır. Ailesi ve sevdikleriyle dinlendirici bir tatile gideceğine, gönül ilişkisinin iyi gideceğine, yatırım amaçlı işler yapacağına, üne erişeceğine ve mutlu olacağına delalet eder.

  Rüyada Çok Kavun Görmek

  Rüyada çok kavun görmek; tarımla ve ticaretle uğraşan rüya sahipleri için iyiye yorulmaz. Yakın zamanda yaşanacak bir kıtlığa, verimsizliğe, sıkıntılara ve huzurun bozulmasına işaret eder. Rüyada çok kavun görüp kavunlardan birinin kaybolduğunu görmek, kişinin yaşanacak sıkıntılardan kurtulacağına, bolluk ve bereketin geleceğine, rüya sahibinin ailesiyle ve arkadaşlarıyla güzel günler yaşayacağına işarettir.

  Rüyada Kavun Toplamak

  Rüya sahibinin elinin bollaşmasına ve refaha çıkmasına, malının değerlenmesine, dolu dolu geçecek huzurlu bir hayata, maddi ve manevi sorunlardan kurtulmaya, karamsarlıktan vazgeçmeye, yakın zamanda işiyle ilgili iyi bir haber almasına, mutlu olmasına ve hayatının geri kalanında kötülüklerden uzak kalarak yaşayacağına delalet eder.

  Rüyada Kavun Çekirdeği Görmek

  Rüyada kavun çekirdeği görmek, kişinin hayattaki her zorluğu aşarak başarılı işlere imza atacağına, kısa zamanda azmi ve hevesi sayesinde iş dünyasında iyi yerlere geleceğine, hayatı dolu dolu yaşayacağına yorumlanır. Bir başka rivayete göre ise, doğacak bir kız çocuğunun habercisidir.

  Rüyada Kavun Bahçesi Görmek

  Rüyada kavun bahçesi görmek, rüya sahibinin iş hayatında yaptığı işlerde kararsızlığa kapılarak başarısız olacağına, aile ilişkilerini bozmak isteyen kötü niyetli yakınlarıyla yüz yüze gelerek zor durumda kalacağına ve elindeki mal varlığını hırsızlar yüzünden kaybedeceğine delalet etmektedir. Bir diğer rivayete göre; kişinin hayatının bundan sonraki kısmında işlerinin yolunda gideceği, kendisini daha iyi ve daha güçlü hissedeceği, zorlukların ve kavgaların artık biteceği şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Kavun Kesmek

  Rüyada kavun kesmek, rüyayı gören kişinin canını sıkılacağına, iş hayatında umduğu başarıyı gösteremeyeceğine, hayatının her anında hastalıkların peşini bırakmayacağına ve her yönden başarısız olacağına delalet eder. İyi bir rivayete göre rüyasında kavun kestiğini gören kişinin evlilik için hazırlık yapacağı, iyi bir yuvaya sahip olacağı ve alacağı bir haber sayesinde hayatının düzene gireceği şeklinde yorumlanır.

  youtube


  İlgili Rüya Tabirleri

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler