Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rüyada kolye görmek ne anlama gelir? Rüyada yeşil, gümüş, altın kolye görmek ne demek?

  Rüyada kolye görmek genelde hayırlı bir işe delalet eder. Rüyadaki detaylar da rüyanın anlamını değiştirir. Mal edinme, zenginliğin işareti kabul edilen kolye simgesi, hayırlı evliliğin ve mertebe atlamanın da alameti olarak yorumlanır. Rüyada kolye ucu görmek ise, rüya sahibinin hayatının keyifle geçeceğinin işaretidir.

  Rüyada kolye görmek ne anlama gelir? Rüyada yeşil, gümüş, altın kolye görmek ne demek?

  İçindekiler

  • Rüyada Kolye Görmek
  • Rüyada Kolye Ucu Görmek
  • Rüyada Yeşil Kolye Görmek
  • Rüyada Gümüş Kolye Görmek
  • Rüyada Altın Kolye Görmek
  • Rüyada Kolye Koptuğunu Görmek
  • Rüyada Yakut Kolye Görmek

  Rüyada kolye görmek hem dini olarak hem de rüya alimleri tarafından hayırlı ve güzel bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmelerin olacağına ve de alacağı iyi haberlere işaret eder. “Rüyada kolye görmek hangi manaya gelir? Nasıl yorumlanmalıdır?” gibi soruların cevabı yazımızın devamında…

  Rüyada Kolye Görmek

  Rüyada kolye görmek; hayırlı bir işe yorulur. Kız çocuğunun doğmasına, memuriyette yüksek bir kademeye, hayırlı bir evliliğe, mal, mülk, varlık ve zenginliğe delalet eder. Eğer rüyayı gören kişi bekar bir kadın ise, iyi bir evlilik yapacağına işarettir. Kolye, değerli taşlardan oluşuyorsa, evlendiği kişinin zengin bir erkek olacağına, erkeğin ailesinin kalabalık ve zengin bir aile olacağına ve de o kişiden de erkek çocukları olacağına işarettir. Bu rüyayı gören bekar bir kadın, bu hayattaki muradını elde eder. Rüyayı gören evli bir kadın ise; ev yada araba alacağına delalet eder.

  Rüya sahibi bekar bir erkek ise güzel bir kadınla evleneceğine ve bu kadının Kuran okuyacağına delalet eder. Rüyayı gören erkek evli ve çocuğu yok ise; kız çocuğu olacağına işarettir. Rüyada kolyenin kaybolduğunu görmek, bir konuda birine çok büyük bir sır verileceği, uzunca bir süre başka bir şehre gidileceği, doğru yoldan dönüleceği anlamlarını taşır. Eğer kaybedilen kolye aile yadigarı ise aile büyüklerinin sizin yardımınıza ihtiyaç duyacağı manasına gelir.

  Rüyada Kolye Ucu Görmek

  Rüyada kolye ucu gören kişinin; hayatını mutluluk ve refah içinde geçireceğine, kötü bir karardan döneceğine, iş hayatında büyük bir zorluğu aşacağına işaret eder. Rüya sahibinin karşısına gelen pek çok fırsatı değerlendireceğine, hayallerinin gerçek olacağına, iş yaşantısında çok iyi yerlere geleceğine ve de makam sahibi olacağına delalet eder.

  Görülen kolye ucu altın ise rüya sahibinin önündeki tüm engellerin kalkacağına, zengin olacağına, iş hayatında terfi alacağına, sevdiklerini koruyacağına işaret eder. Bir başka yorumcuya göre de rüyayı gören kişinin kendi bildiği yolda ilerleyeceğine, hayatında yeni kararlar alacağına, girdiği her işten kazançla çıkacağına ve uzak bir akrabasından maddi anlamda çok büyük bir destek alacağına delalettir.

  Rüyada Yeşil Kolye Görmek

  Rüyada yeşil kolye gören rüya sahibi için artık kötü günlerin geride kalacağına işarettir. Kendisine nankörlük ve hile yapan bir kişiden kurtulacağına, feraha ereceğine, iç sıkıntılarından ve vicdanının sorgularından kurtulacağına, sancılı bir süreçten sonra hayatına mutluluk gireceğine ve de tüm kederlerin biteceğine yorumlanır.

  Rüyada su yeşili kolye görmek; belirsiz durumların zamanla düzeleceğine, kişinin feraha çıkacağına, iş hayatında sorunlu kimselerle tartışacağına yorumlanır. Rüya sahibi çiftçi ise aşırı yağıştan dolayı tarladaki mahsulünün büyük bir zarar göreceğine işaret eder.

  Rüyada zümrüt yeşili kolye gören kimsenin aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanır. Rüya alimleri tarafından; bu kişinin çok başarılı olacağına, iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine ve de çok kısa sürede biriyle tanışıp evleneceğine yorumlanır.

  Rüyada Gümüş Kolye Görmek

  Rüyasında gümüş kolye gören kişinin, iş hayatında çok büyük paralar kazanacağına fakat bu kazancı kötü birtakım alışkanlıklarla harcayacağına işarettir. Bu rüya uyarı niteliğinde bir rüyadır. Bu rüyayı gören kimse, bir an önce kötü alışkanlıklarını bırakmalıdır. Eğer bırakmazsa, hayatında çok büyük sorunlarla uğraşacağına, bu sebepten yakınları ile tartışacağına ve de çok büyük zarara uğrayacağına delalet eder. Rüyada gümüş kolyeyi başkasının boynunda görmek, kötü bir haber alınacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin bir yakınının zor durumda kalacağına ve kendisinden yardım isteyeceğine işaret eder.

  Rüyada Altın Kolye Görmek

  Rüyada altın kolye görmek, toplumda kabul görecek ve insanların hayır dualarını almayı başaracak bir hayırsevere işaret eder. Bu kişinin temiz kalpli, dindar ve güzel ahlaklı bir insan olduğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, sevdiklerini kırmayan, aklı başında ve olgun bir insan olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisine yapılan bir iyilik karşısında vefasızlık ve hainlik yapmayacağına işaret eder.

  Rüya sahibi başka birine altın kolye takıyorsa, rüya sahibinin çok hareketli bir yaşantısı olacağına, büyük kararlar alacağına, bir başkası için çok hayırlı bir iş yapacağına ve birine çok büyük bir söz vereceğine alamet eder.

  Rüyasında altın kolye hediye alan kişinin, uzak bir akrabasından veya beklediği bir yerden çok güzel bir haber alacağına işarettir. Bu haber sayesinde kazançlarının artacağı ve beklentilerinin karşılanacağı rivayet edilir. Hediye edilen altın kolyeyi kaybeden bir kadın ise, çocuk düşüreceğine ve çok büyük bir sağlık sorunu yaşayacağına işarettir. Rüyayı gören erkek ise evliliğinde birtakım sorunlar yaşayacağına ve iş için uzak bir yola çıkarak, uzunca bir süre evinden ayrı kalacağına delalet eder.

  Rüyada Kolye Koptuğunu Görmek

  Rüyada kolyesinin koptuğunu gören kişinin, önceden küs olduğu insanlarla bir vesile ile görüşmeye başlayacağına, sıkıntılı günler yaşayacağına işaret eder. Ayrıca bu rüyayı gören rüya sahibinin; çaresiz kalacağına, maddi olarak problemler yaşayacağına, yuvasının yıkılacağına ve zor günler geçireceğine delalet eder. Kopan kolye altın ise, büyük bir fırsatın kaçacağı, gümüş veya yakut ise bazı konularda atılımda bulunmak için geç kalınacağı anlamına gelir.

  Rüyada kolyeyi koparan bir kadın ise, rüya sahibinin bir kadın tarafından kötülüğe uğrayacağına; kolyeyi koparan yaşlı biri ise; rüya sahibinin ölmüş büyüklerine bir Kuran okutması gerektiğine işaret eder.

  Rüyada Yakut Kolye Görmek

  Rüyada yakut kolye görmek iyilik, sevinç ve mutluluk anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişinin, büyük bir mal varlığına sahip olacağına, bekar ise hayırlı bir evlilik yapacağına, işsiz ise ticarete atılacağına işaret eder. Rüya sahibi öğrenci ise başarılı bir eğitim hayatı olacağına ve çocuğunun olmasını isteyen bir kişi için ise çocuk sahibi olmaya delalet eder.

  Rüyada yakut kolye hediye alındığını görmek, rüya sahibinin maddi sıkıntılar çekeceğine ve kısa bir süre içinde eline para geçeceğine işaret eder. Rüya sahibinin tüm sıkıntılarının sona ereceği ve tüm borçlarından kurtulacağı anlamına gelir.

  Mynet Youtube


  İlgili Rüya Tabirleri

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler