HABER

Sabahattin Önkibar yazdı: Tayyip Erdoğan’a, abdestli-namazlı suikast!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la ilgili ortaya atılan bu iddia ses getirecek. MİT'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Sizi bombalı bir saldırı ya da kazayla değil, içeriden bir suikastle öldürmek istiyorlar..." dediğini aktaran Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, bugün kaleme aldığı 'Tayyip Erdoğan’a, abdestli-namazlı suikast!' başlıklı yazısında olay yaratacak iddialarda bulundu.

Sabahattin Önkibar yazdı: Tayyip Erdoğan’a, abdestli-namazlı suikast!

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, bugün kalema aldığı 'Tayyip Erdoğan’a, abdestli-namazlı suikast!' başlıklı yazısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili gündemi sarsacak bir iddiada bulundu.

İşte Önkibar'ın yazısındaki ilgili o bölüm;

"Dün dinledim...

MİT, Tayyip Erdoğan’a ısrarla şunu anlatıyormuş:

“Sizi bombalı bir saldırı ya da kazayla değil, içeriden bir suikastle öldürmek istiyorlar. En yakın çevrenize bile dikkat edin!..”

Erdoğan bu uyarıyı dikkate almış olacak ki Saray’ın yüzlerce odalı konut kısmında her akşam başka bir odada yatıyor. Keza yemeklerinde fevkalade dikkatliymiş.

MİT’in bu uyarısı önemli.

15 Temmuz’u yaptıran ve yenilen emperyal iradenin Erdoğan’dan kurtulmak istediği sır değil. Bu itibarla içeriden saldırma ihtimalleri var.

ODA TV’nin belgelerle yazdığına göre Nazif Karaman ve Talha Uğurluel gibi isimlerin bile kripto FETÖ’cü olduğunun tescillenmesi önemli... Hele Nazif Karaman... Adam güya FETÖ avcısı pozlarında ama gerçekte kripto casus... Dolayısıyla böyle bir zeminde Tayyip Erdoğan’ın dikkat etmesi gereken sözde abdestli-namazlı tayfadır... Ben Erdoğan’ın yerinde olsam Alevi-Türkmen çocuklarını Saraya koruma yapardım ki hatırlayın onlardan biri Marmaris’te Erdoğan’ı koruma adına şehit olmuştu."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön