HABER

Sabahattin Önkibar yazdı: Tayyip Erdoğan’a, abdestli-namazlı suikast!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la ilgili ortaya atılan bu iddia ses getirecek. MİT'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Sizi bombalı bir saldırı ya da kazayla değil, içeriden bir suikastle öldürmek istiyorlar..." dediğini aktaran Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, bugün kaleme aldığı 'Tayyip Erdoğan’a, abdestli-namazlı suikast!' başlıklı yazısında olay yaratacak iddialarda bulundu.

Sabahattin Önkibar yazdı: Tayyip Erdoğan’a, abdestli-namazlı suikast!

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, bugün kalema aldığı 'Tayyip Erdoğan’a, abdestli-namazlı suikast!' başlıklı yazısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili gündemi sarsacak bir iddiada bulundu.

İşte Önkibar'ın yazısındaki ilgili o bölüm;

"Dün dinledim...

MİT, Tayyip Erdoğan’a ısrarla şunu anlatıyormuş:

“Sizi bombalı bir saldırı ya da kazayla değil, içeriden bir suikastle öldürmek istiyorlar. En yakın çevrenize bile dikkat edin!..”

Erdoğan bu uyarıyı dikkate almış olacak ki Saray’ın yüzlerce odalı konut kısmında her akşam başka bir odada yatıyor. Keza yemeklerinde fevkalade dikkatliymiş.

MİT’in bu uyarısı önemli.

15 Temmuz’u yaptıran ve yenilen emperyal iradenin Erdoğan’dan kurtulmak istediği sır değil. Bu itibarla içeriden saldırma ihtimalleri var.

ODA TV’nin belgelerle yazdığına göre Nazif Karaman ve Talha Uğurluel gibi isimlerin bile kripto FETÖ’cü olduğunun tescillenmesi önemli... Hele Nazif Karaman... Adam güya FETÖ avcısı pozlarında ama gerçekte kripto casus... Dolayısıyla böyle bir zeminde Tayyip Erdoğan’ın dikkat etmesi gereken sözde abdestli-namazlı tayfadır... Ben Erdoğan’ın yerinde olsam Alevi-Türkmen çocuklarını Saraya koruma yapardım ki hatırlayın onlardan biri Marmaris’te Erdoğan’ı koruma adına şehit olmuştu."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 134 yorum
umrumda degil.ulke bir felaketten kurtulur.ulkeyi takunya cumhuriyetine cevirdi.altin ibrik ci tayip.altin klozetli tayip.
Sende de kurtulur inşallah bu ülke Birgün
@ismail_karakaya_1970 o zaman bu millet seni de, senin gibileri de o altın klozetin altına sokar, unutma
hainmisın sen başındaki adama boyle diyosun utanmiyomusun
@ismail_karakaya_1970 senin suratına tüküreyim alçak mahlukat
@ismail_karakaya_1970 reis olasa idi sen şu anda parçalanmış bir ülkenin kimbilir hangi parçasında kimin sömürgesi altındaydın.
@ismail_karakaya_1970 "DİKTATÖR"e böyle yazılır mı? Buldunuz gül gibi adamı hakaret yağdırıyorsunuz.
Tum şer odaklari birlesse ne cikar reisss ummetin duasi uzerinde ALLAH yolundan dondurmesin hizmetini daim eylesin
amin
NE ÇİRKİN YAZILAR ,NE ÇİRKİN SUÇLAMALAR. HAZMEDEMİYORSUNUZ ..CUMHURBAŞKANIMIZ GİBİ BİRİ, GELMEZ BU DÜNYAYA BİRDAHA ,KIYMETİNİ BİLİN.
@serdar75491 aynen bob başkanı gibisi bulunmaz. adam uzun demirel sanki. demirel mason uşagıydı bob başkanı reiste siyon uşagı
@serdar75491 haklısın onun gibi hırsız halkıborç batağındayken saraylarda sefa süren bir cumhurbaşkanı birdaha inşallah gelmez birdaha ne dünyaya ne TÜRKİYE nin başına
@serdar75491 inşallah gelmez
@karacabayy_2016 öküssün sen adamı vatanseverler mi öldürmeye çalışıyor.
zamaninda benim icinde oyle diyorlardi simdi merkel var
@karacabayy_2016 ulan bobu bityiren adam diye darbe yapıp devişrmek istiyorlAR. ne saf sınız ya.
Geri Dön