Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sadece tek video ile fenomen oldu! Küçük çocuğun sihirbazlık gösterisi görenleri gülümsetti

  Brezilya'nın Curitiba kentinde yaşayan Henrique Peters Meiado isimli Instagram hesabının sahibi küçük çocuk yayınladığı sihirbazlık gösterisiyle gönülleri fethetmeyi başardı. Milyonlarca kez izlenen video kısa sürede sosyal medyada popüler oldu.

  Sosyal medya kullanımının her geçen gün daha da popülerleşmesiyle beraber fenomen olarak her kesimden kişiler kendisini tanıtmaya başladı. Son günlerde sosyal medyada popüler olan bir videoda Henrique Peters Meiado isimli küçük bir çocuk sihirbazlık yeteneklerini sergiledi. Bu sempatik sihirbazlık gösterisi kısa sürede 84 milyon izlenmeye ulaştı. Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken paylaşıma dünyanın her yerinden beğeni yağdı.

  MİLYONLAR GÖRÜNTÜLEDİ

  Tiktok ve Youtube hesabı da bulunan küçük fenomenin salatalıkla yaptığı küçük gösteri kısa sürede dünyanın her yerindeki kullanıcıya ulaştı. 3 milyon beğeni alan ve toplamda 84 milyon görüntülemeye ulaşan küçük fenomenin Instagram hesabında 49 bin takipçisi bulunuyor. Sempatik tavırları ve eğlenceli videoları ile adını duyurmaya devam eden küçük fenomenin takipçileri her geçen gün artış gösteriyor.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler