Şahan Gökbakar: Utanma duygusu sonradan mı kazanılır?

Seçim gündeminde yaptığı yorumlarla dikkat çeken Şahan Gökbakar son paylaşımıyla yine olay oldu. Şahan Gökbakar takipçilerine "Utanma duygusu" üzerine bir soru sordu!

Oyuncu Şahan Gökbakar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme yönelik göndermeler yapmayı sürdürüyor.

İlk olarak Ekrem İmamoğlu’na verdiği destekle dikkat çeken Şahan Gökbakar sonrasında sert tepkiler görmüş ancak buna rağmen geri adım atmamıştı. AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz’un taklidini yine sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gözler önüne seren Gökbakar pek çok yerde haber olmuştu.

O günden bu yana zaman zaman yaptığı çıkışlarla siyasi gündemi yakından takip ettiğini gösteren Şahan şimdi de ‘Utanmak’ üzerine bir video paylaştı.

Şahan, videoyu paylaşırken şu satırları kullandı: “Utanmak… Utanma duygusu… Neden bazı insanlarda var bazılarında yok? Bakalım sizler ne düşünüyorsunuz?”

Şahan'ın bu sözlerle kime imada bulunduğu ise takipçileri tarafından merak konusu oldu.

Gökbakar'ın bu paylaşımının altına yorum yağdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 39 yorum
teröre 40bin küsür şehit verdiğin ülkede hala çıkıp birileri, 1 oy chp'ye 1 oy hdp'ye diyorsa, asker afrinde savaşırken, ypg terör örgütü değildir diyenlerin peşinden gidenler varsa, orada utanmaktan çok daha fazla şeyler eksik demektir.
Bu ülke 40 bin şehit verdiği teröristle megri megri diye halaylar çektiğinde neredeydiniz. Doğu ve güney doğunun neredeyse tüm asayiş yargı maliye işlerini pkk ya bıraktıklarında neredeydin.. Siz milliyetçi postuna bürünmüş menfaatçisiniz.
@145319231938 biri ikyb başkanı barzani, öbürü şarkıcı. halay çekmek ile, vatan hainlerini meclise sokmak arasında, fersah fersah uçurum var. megri megri deyip, akp bıdıbıdı edebiyatıyla lafı başka yöne çekerek, kendi rezaletlerinizi örtpas edemezsiniz.
@sprglvs28 haburu unutmuşsunuz ezberciler
@sprglvs28 aslan parçası hepsini saf dışı bıraktılar ama siz saf dışı bırakanları meclise soktunuz
@sprglvs28 ıkyb nedir bi açıkla...devam edelim.arada kaç fersah varmış görelim..
@sprglvs28 nerede şimdi o halay çekenler hepsinin kökünü kazıdı aynı adam hepsini inine gömdü aynı adam ülke sınırları yetmedi K.Irak ve Suriye de de anasını belledi sizin çizgisini çok sevdiğiniz DemirtaŜ?&q,H?[H?^?H]?[?H]1,H?^?q'?Z?[\?[?\?Z?Yq'?[?H\?Z?[Y^YH]?[K\?g?^H?ܝ[X???X?Z?]?[H
@sprglvs28 youtuba gir habur rezaleti yaz izle kim teröre destek vermiş gör videodaki peşmergeleirn üstlerindeki kıyafete iyi bak akp den önce terör bitmişti sıfırdı birde artık öcalan avukatlarıyla görüşebilcek haberleri oku bak terör başı istedği gibi talimat verebilcek
Sen de olmayan bir şeyi sormak senin gibi saklabanlarin karıdır.
MUHOHOHO DEN BAŞKA BİŞİ BİLMEYEN SANATÇI BOZUNTUSU
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler