Savaşçı dizisi 81. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Savaşçı'da 10 Kasım'a özel Anıtkabir sahnesi

Savaşçı dizisinin merakla beklenen 81. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Fox TV'de 10 Kasım Pazar akşamı ekrana gelecek olan Savaşçı'nın yeni bölümünde, Anıtkabir ve Atatürk sahneleri izleyenlerin tüylerini diken diken edecek. Kılıç Timi bir kez daha Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün huzuruna çıkacak. Diğer yandan ise Yüzbaşı Kağan Bozok komutasındaki tim, Kıbrıs'ta şehit edilen askerimizin hesabını soracak. İşte Savaşçı 81. yeni bölüm fragmanı ve yaşanacaklar.

Limon Film'in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Berk Oktay, Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Gaye Turgut Evin, Müjde Uzman, Yeliz Akkaya ve Nazan Diper'in yer aldığı Savaşçı dizisi 4. yeni sezon 81. bölümüyle 10 Kasım Pazar akşamı ekrana gelecek. Savaşçı yeni bölümde Kılıç Timi bu defa Kıbrıs'ta gizli bir göreve gidiyor. Savaşçı'da Markus'un hedefinde bu defa Kıbrıs var. Markus, yeni planlar peşinde koşarken, Kılıç Timi ise kılık değiştirerek, Yeşil Hat'a giriyor. Yüzbaşı Kağan Bozok komutasındaki Kılıç Timi, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde devriye gezerken şehit edilen askerin hesabını sormak için harekete geçiyor.

SAVAŞÇI YENİ BÖLÜM KONUSU

Bu arada Kılıç Timi’nin Kıbrıs’ta olduğunu öğrenen Markus, zaman kaybetmeden Kıbrıs’ta bir araya geldiği adamlarını öne sürer ve timi tuzağa çekmek için hamlesini yapar. Markus’un adamlarıyla restleşen Yüzbaşı Kağan’ın, her şeyi göze alarak Yeşil Hat’ı geçmeye kalkması, Türkiye’yi uluslararası bir krizin eşiğine getirir. Ancak Kopuz Albay’ın son anda devreye girmesi, olayların seyrini değiştirecektir…

Eline önemli bir koz geçiren Markus, yaptığı sinsi planla, Kıbrıs’ta yeni bir kargaşa çıkarmak için fitili ateşler. Kılıç Timi alınan istihbaratlar doğrultusunda Markus’u durdurmaya çalışsa da gelişen beklenmedik durumlar, Yüzbaşı Kağan’ı ve Yüzbaşı Haydar’ı büyük bir tehlikeyle karşı karşıya getirecektir.

SAVAŞÇI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Karargahtan Astsubay Demir Döğer’le ilgili gelen son bilgi, Kılıç Timi’nin büyük şok yaşamasına sebep olurken, Markus, kalabalık bir terörist grupla saldırıya geçer.

Savaşçı_80 (5)

Ağır kuşatma altında kalan Kılıç Timi, saldırıya korkusuzca karşı koysa da, umutlar gittikçe tükenir. Ancak Yüzbaşı Kağan’ın yaptığı çılgın hamle, çatışmanın gidişatını değiştirecek ve Markus’u hiç beklemediği bir sonla karşı karşıya getirecektir.

Savaşçı_80 (4)

Bu arada Seyfi’nin Markus’la ilgili, öğrendiği önemli bir istihbarat, karargahı alarma geçirir. Kopuz Albay Markus’u durdurmak için çalışmalara başlasa da, Markus yeni eylem planını çoktan devreye sokmuştur.

Savaşçı_80 (6)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler