Sefirin Kızı dizisinden ilk fragman yayınlandı! Sefirin Kızı ne zaman başlıyor? Konusu nedir?

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül'ün başrollerde oynadığı Sefirin Kızı dizisinden ilk fragman Star TV tarafından yayınlandı. Star TV'nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden olan Sefirin Kızı çarpıcı konusuyla dikkat çekiyor. Peki Sefirin Kızı nerede çekiliyor? Sefirin Kızı ne zaman başlıyor? İşte konusu, oyuncu kadrosu ve ilk bölüm fragmanı.

Yapımına NGM ve O3 Medya'nın birlikte imza attığı Star TV'nin iddialı projesi Sefirin Kızı dizisi ekrana gelmek için gün sayıyor. Çekimleri Bodrum'da devam eden Sefirin Kızı'nda Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu, birbirlerine geçmişte deli gibi aşık olan Sancar ve Nare'yi canlandırıyor.

Sefirin Kızı'nın başrolünde yer alan Engin Akyürek yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu'nu, Neslihan Atagül Doğulu ise Sefirin kızı Nare'yi canlandıracak.

sefir4
Heyecanla beklenen dizinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak otururken, senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem kaleme alıyor.

sefir3

SEFİRİN KIZI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Sefirin Kızı çekimleri 25 Ekim'de Muğla'nın Bodrum ilçesinde başladı. Dizinin yurt dışı çekimleri ise Montenegro'da yapıldı. Star TV'nin yeni dizisi Sefirin Kızı, Kasım ayında yayınlanmaya başlayacak.

sefir2

SEFİRİN KIZI OYUNCU KADROSU

Başrollerinde Neslihan Atagül ile Engin Akyürek yer alan Sefirin Kızı dizisinin güçlü kadrosunda; Erhan Alpay, Uraz Kaygılaroğlu, Hivda Zizan Alp, Doğukan Polat, Erdal Küçükkömürcü, Tülin Yazgan, Gonca Cilasun gibi isimler yer alıyor.

NyuVYPwF5EqtSHNZV3U9JA


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler