Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Şehir efsanesinin doğru olduğunu söyledi: Burun büyüklüğü ve penis uzunluğu arasında bağlantı var

  Plastik cerrah olan Dr. Anthony Youn, Tiktok ve YouTube üzerinden yaptığı paylaşımlarla popüler bir isim haline geldi. Sevilen doktor, şehir efsanesi haline gelen bir konuya açıklık getirdi. Dr. Anthony Youn, asırlık söylentinin aslında doğru olduğunu ve burun büyüklüğü ile penis uzunluğu arasında bir bağlantı olduğunu söyledi. Paylaşımı kısa sürede sosyal medyanın dikkatini çekmeyi başardı.

  Şehir efsanesinin doğru olduğunu söyledi: Burun büyüklüğü ve penis uzunluğu arasında bağlantı var

  Bir cerrah ve TikTok yıldızı, bir erkeğin burnunun büyüklüğü ile penisinin uzunluğu arasında şaşırtıcı bir bağlantı olduğunu ortaya çıkardı. Bir plastik cerrah ve sosyal medya yıldızı olan Dr Anthony Youn, bir araştırmanın, daha büyük burunluların ortalama penis uzunluğunun 13 cm, daha kısa burunlu olanların ise yaklaşık 10 cm olduğunu açıkladı. Araştırma sonuçlarını 7.1 milyon Tiktok takipçisiyle paylaşan Dr. Anthony, penis uzunluğunun yaş, boy veya vücut ağırlığına göre değil aslında doğumdan önce belirlendiğini belirtti.

  SOSYAL MEDYADA POPÜLER OLDU

  doktor

  Dr. Anthony’in paylaşımı kısa sürede 7.2 milyondan fazla görüntülendi ve 723 bin yorum aldı. Sosyal medya kullanıcılarının bir çoğu şok eden araştırmanın gerçekliğini doğruladı. Bir kullanıcı Dr. Anthony’in gönderisine “Deneyimlerime dayanarak söylüyorum, bu doğru” yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler