MAGAZİN

Şehit haberleri yürekleri dağladı! Ünlü isimlerden Bitlis paylaşımları

Bitlis'te meydana gelen helikopter kazasında 11 askerimiz şehit olurken, 2 askerimiz de yaralandı. Tüm Türkiye'yi yasa boğan acı haberin ardından ünlü isimler de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla duygularını ifade etti.

Şehit haberleri yürekleri dağladı! Ünlü isimlerden Bitlis paylaşımları

Bitlis'in Tatvan İlçesi'nde askeri helikopter düştü. Kazanın ardından açıklama yapan Milli Savunma Bakanlığı, 11 askerimizin hayatını kaybetti, 2 askerimizin de yaralandığını açıkladı. Acı haberin ardından ünlü isimler de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla duygularını ifade etti.

OKTAY KAYNARCA

"Kahraman şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Milletimizin başı sağolsun"

oktay

SİBEL CAN

"Bitlis Tatvan'da gerçekleşen helikopter kazasında şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar dilerim. Allah ailelerine dayanma gücü versin"

sibelcan1

CÜNEYT ARKIN

"Bitlis'in Tatvan ilçesi yakınlarında askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı; yaralanan askerlerimize acil şifalar dileriz. Milletimizin başı sağ olsun.

cuneyt1

BERNA LAÇİN

"Korgeneral Osman Erbaş’ın da içlerinde bulunduğu 11 Şehidimiz var. Allah dayanma gücü versin ülkemize. Başımız sağolsun Ben asker kızıyım, çocukluğumdan beri hayatta en çok şehit haberi yakar canımı. 'Son olsun' diyedir dualarım. Ailelerine sabırların en büyüğünü versin Rabbim. Ruhları şâd olsun"

bernalacin

SEDA SAYAN

"Başımız sağolsun Allah yaralı askerlerimize şifa versin"

seda1

HADİSE

"Bitlis'te meydana gelen helikopter kazasında şehit olan dokuz askerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum."

hadise1

ALİŞAN

"Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Başımız sağolsun."

alisan1

MURAT BOZ

"Bitlis Tatvan'da askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Başımız sağolsun."

murat1

DOĞA RUTKAY KAMAL

"Şehit olan askerlerimize ,Allah’tan rahmet,ailelerine ,yakınlarına ve ülkemize başsağlığı diliyorum....Her şehit haberinde gelen o kederle, acımızı paylaşıyorum...

dogarutkay

HAKAN HATİPOĞLU

"10 şehidimiz var. Çok üzücü Allah ailelerine sabır versin. Evladı olunca insan daha iyi anlıyor. Allah mekanlarını cennet eylesin. Yaralı kardeşlerimize de acil şifalar. Türk milletinin başı sağolsun. Çok üzgünüm.

HAKAN1

MAZHAR ALANSON

"Şehitlerimize Allah'tan rahmet dileriz"

mazhar1

MUSTAFA CECELİ

"Tatvan'da askeri helikopter kazasında dokuz şehidimiz, dört yaralımız var. Milletimizin başı sağolsun."

ceceli1


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Sadece Cüneyt Arkın'ı samimi bulan bir tek ben miyim ?
Boğaziçi eylemine destek veren ünlü bozuntulari nerdesiniz lan
bir iki sanatçı hariç diğer SOSYETE sanatçıları pkk nin katlettiği 13 vatan evladı için niye bir mesaj yayınlamadılar
Geri Dön