Selin Ciğerci'den Ebru Şallı paylaşımı: Kimsenin ne yaşadığını bilmeden yorum yapmayın

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, geçtiğimiz aylarda oğlu Pars'ı kaybeden Ebru Şallı’ya Instagram hesabından yaptığı paylaşımla destek verdi. Ebru Şallı ile fotoğrafını paylaşan Ciğerci, "Sakın sakın insanların kimsenin ne yaşadığını bilmeden yorum yapmayın" ifadelerini kullandı.

Selin Ciğerci'den Ebru Şallı paylaşımı: Kimsenin ne yaşadığını bilmeden yorum yapmayın

Ebru Şallı ile tatilde çekilen bir kareyi paylaşan Selin Ciğerci arkadaşına destek verdi.

Ünlü fenomen, paylaşımına şu notu düştü:

“Bugün en mutlu günlerimdi, güldü, güldüm, sarıldı, sarıldım, baktı, baktım ama hayat hepimiz için güç vermek, enerji vermek, yanında olmak dünyanın en güzel duygusu. Sakın sakın insanların kimsenin ne yaşadığını bilmeden yorum yapmayın. Kalbinizi bozmayın. Cennet annelerin ayakların altında.”

selin ic1


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Abi bi ebru şallının yüzüne bak bide selin ciğercinin yüzüne bak,ebru tam bir hatun yüzüne sahip,selin ciğerci ise bildiğin adam,bitek bana mı böyle geliyo..?
@fatih26062006 reis emin ol doğru hissediyorsun :D :D :D
adam olma şansını çoktan kaybetti de şimdi arada kaldı adAMcik diyebiliriz
bende senin gibi düşünüyorum
Çenesini ve elmacık kemiklerini yaptırmış olmasına rağmen yine de bir erkek suratı olduğu belli. Bir trans zaten asla bir kadın gibi olamaz. Mutant olup çıkmış işte. Hele biraz yaşlansın, o zaman gör bu kız abiyi.
Ya çocuğunu kaybetmiş bir anneye kim kötü yorum yapabilir ki gülüyor diye biraz olsun mutlu oluyor diye lanet insanoğlu istiyor ki herkes mutsuz olsun yuh bize
sakin ol şampiyon kimsenin bi şey dediği yok
Şimdi bu 2 li moda sanırım
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler