MAGAZİN

Selin Ciğerci en sonunda uyardı: Bana genital bölge fotoğrafı atmayın

Selin Ciğerci en sonunda uyardı: Bana genital bölge fotoğrafı atmayın

Kendi çıkardığı kozmetik markasıyla ilgilenen Selin Ciğerci leke giderici kremiyle ilgili gelen mesajları paylaşırken bir uyarıda bulundu. Ciğerci gelen özel mesajlara yetişemeyince "Bana fotoğraf atmayın" uyarısını yaptı.

Kurduğu kozmetik markası ile en çok kazanan ve vergi veren iş kadınlarından biri olmayı başaran Selin Ciğerci, 'Selin Beauty' kozmetik şirketinin birçok ürünü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Ciğerci markasının ürünleriyle ilgili kendisine gelen mesajları sık sık paylaşıyor. Ancak Ciğerci'nin başına ilginç bir durum geldi. Leke giderici kremiyle ilgili gelen yorumları paylaşan Selin Ciğerci mesajların önünü alamayınca bir uyarıda bulundu.

aüaüaü

Selin Ciğerci uyarısında "Bana genital bölge fotoğrafı atmayın. Sadece ben bakmıyorum. Ekibimden bakanlar oluyor. Kışın böyle şeyler oldu başımıza geldi. Onlar beni uyardı. O yüzden ne olur atmayın. Fotoğrafa gerek yok" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Senden medet umanlarda var demek abi. Yazık çok yazık.
Bu abiyi bir de 5-10 sene sonra gör. Şimdi yaşı küçük diye yine de yüzü kibar duruyor. Zamanla iyice kaba bir surata ve çekilmez bir mutanta dönüşecek.
Abi değil,abi değil abla????
görünce o fotoları iç çekiyor demekki..ayrıca o nasıl sıfat..tövbe bismillah...
etraftaki pek çok kadından güzel duruyor bence kıskançlık yapmanın alemi yok
Nasıl bir fotoğraf atıyorlar acaba :)
@ozkan_mehmet_1982 iki orta bir sade atıyorlar
Geri Dön