SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Semih Şentürk: 'Yapılanlar zoruma gitti'

Ziraat Türkiye Kupası'nda Amedspor'a attığı golden sonra rakip tribünlerin önüne giderek asker selamı veren Medipol Başakşehir'in milli futbolcusu Semih Şentürk'ün bu hareketi sosyal medyayı salladı. Tecrübeli oyuncu, "İstiklal Marşı ıslıklandı, askere küfür edildi. Bunlar zoruma gitti" dedi.

Semih Şentürk: 'Yapılanlar zoruma gitti'

Ziraat Türkiye Kupası'nda Medipol Başakşehir, 2-0 geriye düştüğü Amedspor önünde beraberliği 90+5'te kurtardı: 2-2.

Başakşehir'in attığı iki golün de sahibi Semih Şentürk, son golün ardından konuk ekibin tribünlerinin önüne giderek asker selamı verdi. Semih'in bu hareketi büyük yankı yarattı ve Twitter'da TT oldu.

Amedspor Kulübü de Twitter hesabından, "Son dakikada attığı golden sonra Amedspor tribünlerine dönerek asker selamı veren Semih Şentürk henüz askerliğini yapmamıştır" diye tweet attı.

Bu arada maçın ardından iki takım oyuncuları arasında soyunma odasına gidişleri sırasında koridorda kısa süreli gerginlik yaşandı.

Attığı golden sonra asker selamı veren Semih Şentürk'e bazı takım arkadaşları da eşlik etti.

SEMİH ŞENTÜRK: YAPILANLAR ZORUMA GİTTİ

Semih Şentürk, büyük tartışma yaratan davranışı ile ilgili olarak yakın çevresine, "Bedelli askerlik yaptım. İstiklal Marşı ıslıklandı, askere küfür edildi. Bunlar zoruma gitti" dedi.

[Medipol Başakşehir 2-2 Amed Sportif Faaliyetler](https://www.mynet.com/medipol-basaksehir-2-2-amed-sportif-faaliyetler-92317-myspor)


Euro 2024 Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler