MAGAZİN

Serap Paköz’ün sunduğu Gerçeğin Peşinde'de cinayet itirafı! Canlı yayını polis bastı

Serap Paköz’ün sunduğu Gerçeğin Peşinde'de cinayet itirafı! Canlı yayını polis bastı

Star’da hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan Serap Paköz’ün sunduğu Gerçeğin Peşinde'de, 27 yıllık cinayet ortaya çıktı. Korkunç itirafın ardından stüdyoya giren polis ekipleri, cinayetle Hatice H.'yi canlı yayında gözaltına aldı.

Gerçeğin Peşinde programında, 27 yıllık cinayetin perde arkası ortaya çıktı. Yıllar önce ikinci evliliğinden olan ve evlatlık verilen çocuğunu aramak için Gerçeğin Peşinde’ye katılan Hatice H., canlı yayında ilk evliliğinden olan 2 günlük bebeğinin herkesten saklanan bir cinayetle öldürüldüğünü itiraf etti.

pakoz4

2 günlükken ölen bebek için Hatice H. ve annesi Güllü hanım, birbirlerini suçladı. Hatice H., 27 sene önce doğan bebeğini, annesinin öldürdüğünü iddia ederken, annesi Güllü Hanım ise yeni doğan bebeği kızı Hatice’nin öldürdüğünü iddia etti. Hatice H., bebeğinin ölüsüyle iki gün baş başa kaldığını da iddia etti.

pakoz2

Canlı yayında annesiyle yüzleşen Hatice H., annesini 2 günlük bebeğini öldürmekle suçladı. Bunun üzerine stüdyoya gelen polis ekipleri canlı yayında Hatice H.’yi gözaltına aldı.

pakoz3
“Gerçeğin Peşinde”, hafta içi her gün saat 13.15’te canlı yayınla Star’da ekrana geliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Polis bunca zaman neredeydi
27 yıl önce otopsi mi vardı memlekette! Beyin bedava...
@speady31 aaa saftorik kardeşim 27 yıl öncede otopsi vardı tabiki bilmeden araştırmadan yazma bu konularda emi?
alem çıktı aya biz mayalara
27 yıl sonra araştırma yaptırıyor sonrada cinayeti kendisi işlemiş olarak çıkıyor.. Bence bu proğram düzmece, insan kendini bile bile cezaevine sokarmı sizce, boş vakti olan izliyor..
Geri Dön