MAGAZİN

Serdar Gökhan ve eşini taciz ettiler

Diriliş Ertuğrul dizisinde Süleyman Şah rolü canlandıran Serdar Gökhan tacizcisini affetti ve şikayetini geri çekti.

Serdar Gökhan ve eşini taciz ettiler

Bir süredir usta oyuncu Serdar Gökhan ve eşini telefonla taciz edip Gökhan'ın sosyal medya hesabını çalan 17 yaşındaki kıza çift dava açtı. Kızın ailesi "affedin" diye yalvarınca ikili şikayetten vazgeçti.

ŞÜKRAN GÖKHAN'IN INSTAGRAM HESABINDAN UYGUNSUZ FOTOĞRAFLAR ATMIŞ

Serdar Gökhan adına kurulmuş fan kulübün sahibi 17 yaşındaki B.M., ünlü oyuncunun eşi Şükran Gökhan'ı arayarak eski fotoğraflarını istedi. Şükran Gökhan bu isteğini geri çevirmedi ve eşinin fotoğraflarını gönderdi. Ancak iddiaya göre kısa süre sonra genç kızın başka istekleri olmaya başladı ve Şükran Gökhan'ı daha sık aramaya başladı. Bu durumdan rahatsız olan Gökhan, gerekli uyarıları yapsa da genç kız uygunsuz saatlerde aramaya devam etti Tartışma sonrası Şükran Gökhan'ın sosyal medya hesabı çalındı. Buradan cinsel temalı görüntüler ve videolar paylaşıldı. Şikâyet sonrası başlatılan soruşturmada hesabın B.M. tarafından çalındığı tespit edildi. Soruşturma Çocuk Suçları Soruşturma Bürosu'na gönderildi.

GENÇ KIZIN AİLESİ YALVAR YAKAR ŞİKAYETİ GERİ ÇEKMELERİNİ İSTEDİ

Soruşturmanın devam ettiği sırada Berivan M.'nin ailesi Serdar- Şükran Gökhan çiftini arayarak, özür diledi ve kızları hakkındaki şikâyetinden vazgeçmelerini istedi.

ÇİFT ŞİKAYETTEN VAZGEÇTİ

Anne Zeliha M.'nin isteği sonrası Gökhan çifti, genç kız hakkındaki şikâyetinden vazgeçti. Soruşturma kapandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön