Serdar Ortaç'ın Ebru Gündeş itirafına Demet Akalın'dan sert yanıt

Şarkıcı Serdar Ortaç, bir dönem yakın arkadaş olduğu Ebru Gündeş ile arasının açılma nedeni olarak Demet Akalın'ı göstermişti. Demet Akalın bu iddialara sert yanıt verdi.

Serdar Ortaç'ın Ebru Gündeş itirafına Demet Akalın'dan sert yanıt

Serdar Ortaç, YouTube üzerinden yayınlanan ‘Magazin Noteri' isimli bir programa konuk oldu. 50 yaşındaki şarkıcı, meslektaşı Demet Akalın yüzünden Ebru Gündeş'le arasının açıldığını açıklamıştı.

Ortaç, “Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab tutuklandığı gün, Demet'le Çeşme'deydik. Ona, ‘Ne olduğunu anlayalım yarın ararım' dedim. Aylar sonra Demet, benim için Ebru'ya, ‘Aman Reza içeri girdi, neden arayayım dedi' demiş. Ebru da benim söylediğime inanıp, yüzüme bile bakmadı. Arkadaşlığımız öyle çöpe gitti” ifadelerini kullanmıştı.

Bu iddialara Demet Akalın'dan flaş yanıt geldi. Akalın açıklamasında "Ramazan günü Ortaç'a akıl sağlığı diliyorum tüm kalbimle!!! Gündeş ‘gazla’ değil ‘kalbiyle’ yaşayan dev sesli dostumdur! Öğrendiğimde kapısında bitmişimdir! Telefon denen şey elinde oluyor insanın arıyorsun açılıyor, kapı da öyle gidiyorsun açılıyor! Dua et ramazan!

eaeaea

Yıllar önce hapishaneye giderken beyefendi Gündeş arkasından arabayla takip ediyordu unutuyor herhalde ne diyeyim kendi kişiliğini bana niye bağlamış seneler sonra anladım! Çantalarınızı yiyin dedi ya ona istinaden..."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Çok boş ve gereksiz bir kadın.
Serdar ortaçta aklı sıra gündeme gelmek için güya kendi reklamını yapıyor samimiyetine konuşmalarına inanmadığım sıradan biri.
Bu hakkindaki ilk elestiri degil ki Demet Akalin Birde koskoca Serdar Ortac a akil dilemissin vallahi hayret o size ne diler mechul..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler