'Seren Serengil evli bir adamla birlikte oldu'

Türkiye Basın Birliği ödül törenine katılan Seyhan Soylu, şarkıcı Cengiz İmren'e herkesi şoke eden bir Seren Serengil itirafı yaptırdı

'Seren Serengil evli bir adamla birlikte oldu'

Seyhan Soylu (Sisi) Türkiye Basın Birliğinde ödül aldığı esnada Cengiz İmren’i sahneye davet ederken herkesi şoke etti. Sisi “Böyle özel bir gecede basınla ilgili bir mesaj bir haber vermek lazım ve kimseyle paylaşmadığımız yıllar önceki bir sırrı paylaşmak istiyorum” dedi.

sisi-seyhan-soylu-

Sisi, Gülben Ergen’e hakaret nedeniyle Seren Serengil’in cezaevinde 3 günlük tutuklu kalmasının ülkenin gündeminde günlerdir konuşulduğunu belirterek, Seren Serengil ve Cengiz İmren ile ilgili özel bir bilgiyi paylaştı.

EVLİ ADAMLA BİRLİKTEYDİ

Sisi’nin anlattığı olay şöyle:

595f93abae7849203c98fc4d

“10 yıl önce, Muazzez Abacı, Nurdan Torun, Kibariye, Gökhan Güney için Cengiz İmren’in evine şarkı seçmeye gittik. O gün sabaha kadar eğlendik şarkılar söyledik herkes albümü için gerekli şarkıları Cengiz İmren’den aldım. Sonra Cengiz İmren ertesi günü kimin kaç tane şarkı alacağını söyledi telefonda manidar bir sesle, kıs kıs gülüyorlardı pek anlayamamıştım durumu aradan 10 dakika sonra Seren Serengil ağladı 'Sisi biliyor musun ben şu an neredeyim? Ben Cengiz İmren’in evindeyim evi süpürüyorum, temizliyorum, çamaşır yıkıyorum, akşama da yemeğe davet ediyorum' dedi. Cengiz İmren ve ikisi bizi yemeğe davet etti… Tabii ki hepimiz şok olduk… Yıllar önce Seren Serengil ile aşk yaşamaya başladığında Cengiz İmren Hollandalı bir kadınla evliydi. Gülben Ergen’e sitem etmesine karşılık, kendisi de geçmişte evli bir adamla birlikteydi.”

CENGİZ İMREN İTİRAF ETTİ

Bu sözlerden sonra, Seyhan Soylu Cengiz İmren’i sahneye davet etti ve Seren Serengil’in eski eşine yıllar önceki evlilikle ilgili olayı anlattırdı, “3 günlük tutuklu kaldığı cezaevinde niye ziyaret etmedin?” diye sordu. Cengiz İmren de Seren Serengil ile beraber olduğu günlerde henüz Hollandalı eşiyle evli olduğunu söyledi.

SON 24 SAATTE MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER YAŞANDI?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Rezilliklerinizi kendinize saklayın şehitlere bu haberler yerine birer dua okuyun çakma ikoncanlar...
dinime söven müslüman olsa bari demişler..Ya seren. .Deşme yaramı,deşerler yaranı..!
kendi reklamı bitti bide cengiz imrene reklam yaptırıyo ve sisi:)))süper üçlü hey allahım ya ne yapacaklarını şaşırdılar bitikler
Terbiye sınırları maalesef bu sözün ona ünlü olanlarda,olmak isteyende yok,Kusura kalmasınlar ama bakıyorsun hepsi birbirinden beter .Örnek olacaklarına örf adet gelenek Adabı Muaşeret kuralları hiçe sayılıyor,ve millette bunlara pirim veriyor,müziklerini dinliyor sinama filmlerini izliyor şahsım bu tipleri protesto ediyorum aralarında hanımefendi,beyfendi modelide var helal olsun tebrik ediyorum onları
olacak tabi....
kac oldu alismistir
ahmet hakan da o zamanlar gülben chp, seren akp gibi diye bir yazı yazmıştı :) şimdi ne demek istediğini daha iyi anladım..
BİR TEK O MU O KADAR ÇOK KİŞİ EVLİ ADAMLA OLUYOR Kİ HATTA YUVASINI BOZANDA VAR ERKEKLERDE OLMASINLAR KENDİLERİNİ NEFİSLERİNE SAYGILI OLSUNLAR
pff baydın seren
memleket cayır cayır.yok survior yok seren serengil davası.yok üç gün yatmış yok beş gün şu işi yapmış.ne hale geldik be.ne halt ederlerse etsinler.size ne yatar kalkar iş mi bu ALLAH aşkına.
Diğer Haberler