Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Serena ve Venus Williams’ın hayatını anlatan ‘King Richard’ filminden yeni fragman geldi

  Kadın tenisine isimlerini altın harflerle yazdıran Serena Williams ve Venus Williams kardeşleri ve onların babası Richard Williams'ın hikayesinin anlatıldığı King Richard'tan yeni bir fragman yayınlandı. Kızlarını her daim destekleyen ve potansiyellerine ulaşmaları için elinden geleni yapan baba Richard Williams'ı filmde Will Smith canlandırıyor.

  “Kral Richard”, dünyanın en iyi tenisçilerinden ikisi olan Venus ve Serena Williams'ın (Saniyya Sidney ve Demi Singleton) tarihe geçmesinde büyük pay sahibi olan babaları Richard Williams'ın (Smith) hikayesini anlatıyor. King Richard filminde ayrıca Emmy adayı Aunjanue Ellis'i, Richard'ın eşi ve Serena ve Venus'ün annesi Brandy Williams olarak seyircinin karşısına çıkacak. Jon Bernthal, Tony Goldwyn ve iki kez Emmy adayı Dylan McDermott kadrodaki diğer isimlerden biri olarak göze çarpıyor. Film, ülkemiz sinemalarına 19 Kasım 2021 tarihinde gelecek.

  KING RICHARD HAKKINDA

  1

  Geleceğe dair net bir vizyonla adımlarını atan Richard, kızlarını Compton, Kaliforniya sokaklarından, spor ikonları olarak küresel başarılara götüren ve hırs gerektiren bir plan yaptı ve başarılı oldu. Reinaldo Marcus Green'in yönettiği filmin senaryosunu Zach Baylin kaleme aldı. Filmin çıkış noktalarından birinde ana karakter Richard’ın “Dünyadaki her küçük siyahi kızı temsil edeceksiniz.” sözü büyük yankı uyandırdı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler