MAGAZİN

Serenay Sarıkaya süper minisiyle dikkat çekti!

Serenay Sarıkaya süper minisiyle dikkat çekti!

Oyuncu Serenay Sarıkaya önceki gün Kuruçeşme'de bir kafedeydi. Yemek yerken bir yandan da senaryo okuyan Sarıkaya, mekandan elinde kahveyle ayrıldı. Serenay Sarıkaya'nın süper mini tercihi de dikkat çekti.

Cem Yılmaz ile ilişkisiyle tüm yaz gündemde olan Serenay Sarıkaya tatili bitirip İstanbul'a döndü. Bergen’i canlandırmak için uzun süredir çalışmalar yapan Serenay Sarıkaya’nın koronavirüs yüzünden projesi ertelenmişti. Alice Müzikali de belirsizliğini koruyan Serenay Sarıkaya, “Bütün işlerimiz ertelendi, durdu. Şu an çalışamıyoruz. Hayatın normale dönmesini bekliyoruz” açıklamasını yapmıştı.

“HER GÜN SİZİNLEYİM”

Önceki gün Kuruçeşme’de bir kafede görüntülenen oyuncu, yemek yerken bir yandan da senaryo okudu. Sözcü'den Emre Çevik'in haberine göre; elinde kahve ile mekandan ayrılan Sarıkaya muhabirleri görünce, “Ya her gün sizinleyim. Üç gündür beni çekiyorsunuz” diyerek takıldı.

serenay2-587x660

”Senaryo mu okuyordunuz? Yeni projemi var? sorularına ise, “Daha dün konuştuk. Her gün sizinle ne yapacağız? Birkaç gün beni çekmeyin, sonra bir daha sorun aynı şeyleri konuşuruz tekrar” diyerek uzaklaştı.

serenay1-660x371
Yaz ayında aldığı kilolarla dikkat çeken Sarıkaya'nın süper mini tercihi de gözlerden kaçmadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
bize ne başka haber yokmu bırakın kızın peşini
Bunun sümügü akıyordu o kız bu mu acaba
cem kardeşimiz belli ki ,Serenay hanımın senaryosunu iyi okumuş
Geri Dön