SPOR

CANLI

Serkan Balcı, Trabzonspor'dan sözleşmeyi geri istedi

Trabzonspor ile 21 Mayıs'ta yani kongreden sadece 4 gün önce kontrat yenileyen Serkan Balcı, sözleşmeyi geri istedi. "Serkan Balcı mevcut yönetimin ısrarı sonucu sözleşme imzalamak zorunda kalmıştır." diyen menajer Batur Altıparmak, yeni yönetimin önünü açmak istediklerini açıkladı.

Serkan Balcı, Trabzonspor'dan sözleşmeyi geri istedi

Yeni başkanını seçmekte olan Trabzonspor'da, Serkan Balcı şoku yaşanıyor. 21 Mayıs'ta kulübüyle sözleşme yenileyen Serkan Balcı, 4 gün sonra kontratı geri istedi. Oyuncunun menajeri Batur Altıparmak, Serkan'ın yönetimin ısrarı yüzünden imza atmak zorunda kaldığını ve yeni yönetimin önünü açmak istediğini açıkladı.

Kişisel Twitter hesabından açıklamalar yapan Batur Altıparmak, şunları yazdı:

"Serkan Balcı mevcut yönetimin ısrarı sonucu sözleşme imzalamak zorunda kalmıştır. Kendisi yeni yönetimin belirlenmesi sonrası görüşmelere başlamak istiyordu. Fakat mevcut yönetim bunu kabul etmedi ve kararın hemen verilmesini istedi. Bugün itibariyle Serkan Balcı imzalanan sözlemeyi yeni yönetimin önünü açmak için geri istemiştir. Sözleşmeyi iptal etme yetkisi Trabzonspor'un elindedir. Sözleşme henüz TFF'ye verilmemiştir."

Ayrıca "Serkan Balcı'nın sözleşme görüşmelerinde hiç bir şekilde yer almadım" da diyen menajer Batur Altıparmak, görüşmelerde sadece Serkan Balcı ve Trabzonsporlu yöneticilerin bulunduğunu sözlerine ekledi.

ngha7dwm.jpg

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
TRABZONSPOR SERKANIN İMZALADI SÖZLEŞMEYİ TEK ŞARTLA GERİ VERİRİM DEMİŞ. O ŞARTTA A TAKIMLARI GALATRABZONA GİDERSE
adam fenevbahçeli zaten gönderin gitsin, son fenev maçında hiç oynamadı ii izleyin
hangisinde oynadıkı mimli zaten
takımda futbolcu sorunu yok. uyum sorunu var bencillik var siyaset var sen ben var siz biz var. yeni başkan bunları sonlandırırsa transfere bile gerek yok.bu takım böylede şampiyon olabilir.
Takım
O
Av
P
Geri Dön