MAGAZİN

Şevval Sam'ın arabası şaşırttı! Binlerce lira kazanıyor ama...

Şevval Sam'ın arabası şaşırttı! Binlerce lira kazanıyor ama...

FOX TV'nin rekortmen dizisi Yasak Elma'nın sevilen oyuncusu Şevval Sam'ın arabası görenleri şaşırttı.

FOX TV'de yayımlanan ve reytingleri alt üst eden Yasak Elma dizisi yeni sezonuyla yeniden zirvenin sahibi oldu. Başarılı oyunculuğu ile dizinin Ender'i Şevval Sam dikkatleri üzerine çekiyor.

2

Şevval Sam'ın diziden bölüm başı aldığı binlerce lira alırken güzel oyuncunun arabası herkesi şaşırttı.

3

Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam, önceki akşam annesi Leman Sam ile Cihangir'de görüntülendi.
4

Arabalara merakı olduğunu söyleyen Şevval Sam, "Öncelikle annemin merakı vardır ama benim de merakım var. Arabamız bayandan ve az kullanılmıştır" diyerek güldürdü.

5

Araba tamirinden anladığını söyleyen Leman Sam, "Teker patlaması ve motor sorunu ne varsa yaparım. Araba tamirinden anlarız" açıklamasında bulundu.

6

Şevval Sam, "Yeni tip arabalarda kafam çok karışıyor ama eski arabalarda daha iyiyimdir. Benim eskiden 2002 model BMW arabam vardı. Daha da öyle sağlam bir araba bulamadım" açıklamasında bulundu.

7

Kızı Şevval Sam için televizyonda dizi izlediğini söyleyen Leman Sam, "Ben dizi izleyen biri değilim. Kızım için izliyorum. Çok başarılı buluyorum kendisini. Ben kızımla her zaman övünürüm. O ne derse altına imzamı atarım" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
zengin diye illa lüx araç binmesi mi lazım ????????
sonradan gorme, Arap zihniyetine göre öyle olması gerekiyor.
doğuştan varlığın içinde büyüyen insanın böyle maddi nesnelere takıntısı yoktur. parayı vurunca şekilli şekilli uzay aracı gibi arabalara binen topçularla karıştırmayın herkesi..
oda bişeymi biz at arabasına biniyoruz ÖTV Yüzde 277 olmuş hangi keriz sıfır araba alabilir.
Geri Dön