MAGAZİN

Şeyma Subaşı'nın gizemli sevgilisiyle ateşli dansı olay oldu

Pandemi sürecinde İtalyan sevgilisi Guido Senia ile yollarını ayıran Şeyma Subaşı, yeni bir aşka yelken açtı. Subaşı, sevgilisiyle birlikte çekildikleri fotoğrafı paylaştıktan sonra bir de dans videosu paylaştı. Şeyma Subaşı'nın sevgilisinin Mısırlı yatırımcı Mohammed Al Saloussi olduğu iddia edildi.

Uzun süredir Miami'de olan ve adı sık sık aşk dedikodularına karışan Şeyma Subaşı yeni sevgilisiyle romantik bir karesini paylaştı. Pandemi döneminde Guido Senia ile yollarını ayıran Subaşı son pozuyla olay oldu.

Erkek arkadaşının yüzünü fotoğrafta göstermeyen Şeyma Subaşı, birbirlerine sarılırken çekilen bu kareyi "Lütfen nazar olmasın. Şeyma'nın masalı" notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

2925980_bb25d0b4616a5e8dae3c8ae76d370273_640x640

Bu fotoğraflar yeni sevgilisiyle ilgili açıklamalar yapan eski eşe nispet olarak da algılandı. Öyle ki fotoğraftan hemen sonra Çağla Altunkaya'nın yalnızca gülen surat emojileri paylaşması dikkat çekti.

ŞEYMA SUBAŞI'NIN SEVGİLİSİ KİM?

Şeyma Subaşı gündem olmasının ardından bir de video paylaştı. Partiden partiye koşan Subaşı'nın sevgilisiyle sıcak dansı da olay oldu.

2925980_54713323d062292f4c8d221aadd54660_640x640
Şeyma Subaşı'nın sevgilisinin Mısırlı yatırımcı Mohammed Al Saloussi olduğu iddia edildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
İnsanların elbette hayatına karışamayız ama düşünüyorum bu kadının bir evladı var ve o evladını hiç düşünmüyor mu belkide o yavrucakta annesinin bu sevgili haberlerini onlarla bu sahnelerini görebilir.Yazık değil mi çocuğa.
Bu çocugun babasıda var...Bize ne ki endişe duyuyoruz...Bizleri hiç ilgilendirmez.Herkes kendi çocuğuna dikkat kesilsin
Haklisin fakat malesef Annesi Babası düsünmüyorsa bizim elimizden hiç birşey gelmez.
mısırlı yatırımcı, iyi yere yatırım yapmış
acun kızı ne hale getirdin oysa eskiden namusuyla yarışıyordu simdik erkek degistirme yarışında
Geri Dön