MAGAZİN

Sibel Can’ın yeni albümüne Selin Ciğerci’den tam not!

Sibel Can’ın yeni albümüne Selin Ciğerci’den tam not!

Geçtiğimiz günlerde Hayat isimli albümünü piyasaya süren Sibel Can’ı ilk dinleyen isimler arasında sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci yerini aldı. Başarılı sanatçının yeni albümündeki şarkıları bir solukta dinlediğini söyleyen Ciğer, Sibel Can’a sosyal medya hesabından övgüler yağdırdı.

Yeni albümü için tanıtım çalışmalarına başlayan Sibel Can ilk olarak fotoğraflarındaki abartılı photoshop iddialarıyla gündeme gelmişti. 50 yaşındaki güzel sanatçı filtrenin dozunu ayarlamayınca sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamamıştı. Hakan Ural’la evliliğinden olan 26 yaşındaki kızı Melisa’ya benzemek için filtre kullandığı iddia edilen Sibel Can yapılan eleştirilere karşı sessizliğini korumuştu.

Sinan Akçıl imzalı ‘Hayat’ şarkısıyla çıkış yapan Sibel Can photoshop söylemlerinin gölgesinde yeni albümünün heyecanını yaşamaya devam ediyor. 10 parçalık albümde yer alan En Büyük Aşkım, Hayat, Ah Be Yarim, Takiptesin, İstanbul Sensiz, Bil Diye Söylüyorum, Yalnız Beni Sev, Gösteri, Hüznün Gemileri ve Yine Sen şarkılarına Selin Ciğer’den beğeni geldi. Sosyal medya hesabından özellikle Hüznün Gemileri şarkısına ayrıca bir parantez açan Selin Ciğerci, Sibel Can’ı tebrik etmeyi ihmal etmedi.

‘TÜYLERİM DİKEN OLDU’

selin ciğerci
Eşi Gökhan Çıra’nın iş için İstanbul’a gitmesini fırsat bilen Selin Ciğerci yaz tatilin tadını tek başına çıkmaya devam ediyor. Bodrum’daki evinin balkonundan deniz manzarasını paylaşan Selin Ciğerci bir yandan da Sibel Can’ın yeni albümünü dinlediğini belirtti. Ciğerci Sibel Can için “Evimde Sibel Can’ın yeni albümünü dinliyorum. Yarısına geldim albümün… Hüznün Gemileri şarkısında tüylerim diken oldu. Bitsin komple dinleyeyim konuşuruz” notunu düştü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
mevlam dilediğine veriyor
Geri Dön