MAGAZİN

Son Yaz 13. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Son Yaz'a Yağmur ve Akgün aşkı damga vuracak!

Fox TV'nin sevilen dizisi Son Yaz'ın 13. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Ali Atay'ın Savcı Selim Kara rolünü canlandırdığı Son Yaz'ın yeni bölümünde sürpriz gelişmeler olacak. Son Yaz'da nefesler her şeye rağmen aşkı seçen Akgün (Alperen Duymaz) ve Yağmur (Hafsanur Sancaktutan) arasında romantik anlar yaşanacak. Sonunda aşklarını itiraf eden ikili bu kez de ilişkilerini herkesten gizlemek zorunda kalacak.

Ali Atay, Alperen Duymaz, Funda Eryiğit ile Hafsanur Sancaktutan'ın başrollerde oynadığı Son Yaz dizisi 13. bölümüyle 25 Mart Cuma akşamı ekrana gelecek. Son Yaz yeni bölümde gizli saklı buluşan çiftin romantik anları herkesin kalbini ısıtacak.

Son Yaz (3) (1)

SON YAZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Akgün aklanmıştır. Ve artık onun için yeni bir hayat başlıyordur.

Son Yaz _13 (7)

Selim ve Selçuk Taşkın’a kirli işlere bulaşmayacağına dair söz verir ve Soner ve Eray’la ortak olduğu mekânı canlandırmaya karar verir.

Son Yaz _13 (6)

İstanbul’dan tanıdığı sürpriz bir sanatçıyla irtibata geçer ve onu mekânlarında konser vermesi için ikna eder.

Son Yaz _13 (5) (1)

Yağmur, Akgün’ün başı beladan kurtulduğu için çok mutludur. Babasının üstü kapalı bir şekilde yaptığı, Akgün’den uzak durması yönündeki uyarıları ciddiye almaya pek niyeti yoktur.

Son Yaz _13 (4)

Diğer taraftan Akgün, Selim’le aynı çatı altında yaşarken, Yağmur’a yaklaşamayacağını bilir ancak kendisine hâkim olmakta zorlanır. Akgün, aşkına karşı koyamayacağını anladığında ciddi bir karar alması gerekecektir.

Son Yaz _13 (3)

Selim ise Akgün’le yaptığı operasyonun detaylarını saklayarak, katil zanlısı Cemal’i yakalar.

Son Yaz _13 (2)

Selim’in hikayesindeki boşluklar, inandırıcılığını sorgulatır ve süregelen soruşması kapsamında bu olayı da araştırması için bir muhakkik atanır.

Son Yaz (2) (1)

Canan, Selim’in başının bu sefer gerçekten derde girdiğinden emindir ve bunu durdurmak için harekete geçer.

Son Yaz (1) (1)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön