Sonunda isyan etti: Yıllardır yalvarıyorum...

2014 yılı Haziran ayında Chloe Loughnan ile evlenen Sedar Ortaç tam 3 yıldır eşine yalvardığını anlattı. Serdar Ortaç, sonunda isyan etti.

Sonunda isyan etti: Yıllardır yalvarıyorum...

Manken Chloe Loughnan ile 2014’te evlenen Serdar Ortaç tam 3 yıldır “Baba olmak istiyorum” diyor, ama eşi buna yanaşmıyor.

'YILLARDIR YALVARIYORUM'

Sahne aldığı Kıbrıs’taki Merit Royal Hotel’de kendisine yöneltilen soru üzerine isyan eden Sertar Ortaç; 'Chloe büyüdü, 25 oldu. Anneliğe hazır. Valla 3 yıldır yalvarıyorum. Artık itiraz edip beni kırmaz herhalde. 2019’da çocuğum olacak.' dedi.

'MANKEN OLMAK İSTİYORUM'

Baba olmayı dört gözle bekleyen eşini yıllardır bekleten 25 yaşındaki Chloe, mankenlik yapmak istediği için çocuk sahibi olmayı ertelemişti.

serdar

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
serdar sen yanmışsın ağlayanın yok. 47 yaşında 25 lik kadınla evlenirsen maskara olursun böyle.
yengemizde harbi manken allah mesut etsin güzel hatun bulmuş serdar ortaç.
yazık bu güzelliği doğuracak güzellik mahvolacak
çok beklersinnn
Ben senin yerinde olsam boşarım valla
siz içki, kumar, gece hayatı, bar, disco, çılgın partilere alışmış insanlarsınız..çocuk büyütmek size zahmetli gelir..bakıcı ellerinde büyüyüp, ana--baba kokusuna hasret kalacağına, hiç yapmayın daha iyi..
eee serdar efendi herşey dört dörtlük olmuyor, manken değil de mütevazi bir insanla evlenseydin 3 yıldır yalvarmazdın , sana müstehak!
senin o kalın kara kaşın için mi seninle beraber olduğunu düşünüyorsun. Bu kadın senin parayla kumar oynadiğın gibi oynuyor hala farkında değil. Karı amerikada yasamak istedi sen peşinden gittin. Baktı orada tutunamadı. simdi elde bir hınbıl var. onu değerlendiriyor. senin oynuyor koçum. hem senin hastalığın var. kim yapar senden çocuk...
yav bundan anca manken olur,zaten manken gibi;anne filan olmaz...
bu hatun 5 çocukla bile mankenlik yapar
o kadın çocuk yapmaz demedi demeyin
Zaten Babası yaşında.
Diğer Haberler