Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya bu Amerikalı illüzyonisti konuşuyor! Dokunmadan cam kafestekileri başka kafese taşıdı

  Amerika Birleşik Devletleri’nde sokak ortasında gerçekleştirilen bir illüzyon gösterisi görenleri şaşkına çevirdi. Sosyal medya kullanıcılarının da ilgisini çeken görüntülerde illüzyonist cam kafesin içinde bulunan dört kişiyi hiç dokunmadan bir başka cam kafes taşıdı.

  Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleştirilen bir illüzyon gösterisi izleyenlerin olduğu kadar sosyal medyanın da ilgisini çekmeyi başardı. Söz konusu görüntülerde br illüzyonist ve iki cam kafes olduğu görüldü. Kafesin içinde bulunan dört kişiyi işaret eden illüzyonist kafeslere perdeleri indirdiğinde ise şovu başladı. Amerikalı illüzyonistin hiç dokunmadan kafesteki dört kişiyi karşıda bulunan cam kafese yerleştirdiği görüldü.

  SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

  1

  Sosyal medya kullanıcıları görüntülere yoğun ilgi gösterirken şovun püf noktasını çözmeye çalışanların sayısı da bir hayli fazlaydı. Bir sosyal medya kullanıcısı Christopher Nolan’ın Prestij filmine gönderme yaparak, “İkizler işte platformun içinde saklanıyorlar. Nolan bunu çoktan yaptı” yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Detaylıca izledim ve nasıl olduğunu hala çözemedim” yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler