HABER

Herkesin konuştuğu o videoda gözden kaçan detay! Genç kadını araç içinde öldüresiye dövdü 'benim karım evde' dedi

Sosyal medyada gündem olan görüntülerde genç kadına şiddet uyguladığı görülen bir adam çevredekiler tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Kadına uygulanan şiddeti gören kişiler, araçtaki adamı darp ederken, kayda alan kişi, ''işte bu adam karısını dövüyor'' dedi. Bu sözler üzerine ''eşim evde benim'' diyen adam yanındaki kadının da araca binmesiyle olay yerini terk etti. Kadının şiddet gördükten sonra tekrar araca binmesi tepki topladı.

Twitter'da gündem olan söz konusu videoda park halindeki aracın içinde genç kadına dayak atan kişi, görüntülendiğini fark edince araçtan inerek çevresindeki kişilere de saldırmaya başladı.

''EŞİM EVDE BENİM''

Hem o anları kayda alan hem de yanındaki kadına şiddet uygulayan adamı darp eden kişi, ''Karısını dövüyor, arabada eşini dövüyor'' ifadelerini kullandı. Bu sözler üzerine ''eşim evde benim'' diyen adam yanındaki kadının da araca binmesiyle olay yerini terk etti. O sırada çevredekilerden birinin 'şerefsiz' dediği duyuldu.

dyakk

ŞİDDET GÖRDÜ, TEKRAR ARACA BİNDİ

Sosyal medyada viral olan videoya, birçok kişi yorumda bulundu. Kadının şiddet gördükten sonra tekrar araca binmesi tepki toplarken, bir kullanıcı, ''Korktuğu için binmiş olabilir. Kadın döven erkek acizdir. Allah kimseyi böyle insanlarla karşılaştırmasın'' dedi. Başka bir kullanıcı ise, ''Adam eşim evde mi diyor, ben mi yanlış duydum? İnanılmaz'' ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler