Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Elle Brooke’un itirafı gündem yarattı! “Tasarım vajinam var”

  Sosyal medya fenomeni Elle Brooke, kariyerini geliştirmek ve kendisini daha güzel hissetmek için estetik ameliyat olduğundan bahsetti. Vajina tasarımı ve Brezilya popo kaldırma ameliyatı yaptırdığından söz eden Brooke, estetik prosedürlerine ilişkin verdiği detaylarla herkesi şaşırttı.

  16 Temmuz’da Londra’da gerçekleşecek olan bir oragnizasyonda meydan okuduğu rakibi Astrid Wett ile boks maçı yapacak olan Brooke, Saving Grace podcast'inde fiziksel görüntüsünü değiştirmeye dair ilginç deneyimlerinden söz etti. Özellikle vajina ameliyatı için derin bir araştırma yaptırdığını anlatan Brooke, prosedür sayesinde yeni bir tasarıma sahip olduğunu belirtti.

  “ÇOK ACI VERİCİYDİ VE İŞE YARAMADI”

  1

  Cinsel organının görüntüsünden hoşlanmadığını anlatan Brooke, “Vajinam konusunda her zaman bilinçliydim. Benim cinsel organımın bir tarafı diğerinden daha büyüktü. Ameliyat sayesinde her kısmı birbirine eşit oldu” dedi.

  Vajina ameliyatından istediği sonucu aldığını ve çok mutlu olduğunu anlatan Brooke, “Aslında BBL için daha mutluydum. Çok acı vericiydi ve işe yaramadı. Ameliyatın sonrasında kamyon çıkmış gibi hissettim” diye konuştu.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler