Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Gracie Bon limitleri zorladı! Üstü sadece göğüs uçlarını örtmeye yetti... Bir gören bir daha baktı

  Sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımları sayesinde kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran fenomen isim Grancie Bon yine geleneğini bozmadı. Bu kez sevenlerinin karşına bir bikini üstü ve tığ işi elbisesiyle çıkarak kıvrımlarını gizlemeyi reddetti.

  Brezilya'nın Rio de Janeiro kentindeki bir sahilde 4.1 milyon takipçisi için cesur bir poz vermeyi tercih eden Bon'un gönderisi kısa sürede hayranlarının beğenisini kazandı. Sosyal medyada kalçasının boyutu nedeniyle sık sık eleştiri oklarının hedefi haline gelen fenomen isim son kombin seçimiyle eleştirenlere bir kez daha meydan okudu.

  SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

  12

  Sahilde çekilen pozunda küçük bir denizkızı olduğunu söyleyerek esprili bir dil tercih eden Bon'un gönderisi kısa sürede hayranlarının beğenisini topladı. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü Bon'un güzelliğini öven yorumlarda birleşti. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Çok güzel ve seksisin" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçek olamayacak kadar iyi" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler