Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Oğluna sosyal medyadan gelin adayı arıyordu! Eski yetişkin film yıldızı Mia Khalifa'yı seçince gündem yarattı... Yorum gecikmedi

  Sosyal medyada bir anne ve kızı arasında yaşanan diyalog kısa sürede gündem yaratmayı başardı. Oğluna Facebook'ta bulunan 'Almanya-Türkiye (Tanışma, dostluk, arkadaşlık ve evlilik grubu)'nda evlenmesi için kısmet arayan annenin seçimi Mia Khalifa oldu. O anlar sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu.

  Sosyal medyadan oğluna uygun bir eş arayan anne Facebook'ta dahil olduğu bir gruptan gelin adaylarına bakmaya başladı. Annesinin ağabeyi için kısmet aradığı anları kendi cep telefonuyla kaydeden kardeş ise annesinin eski yetişkin film yıldızı Mia Khalifa'yı beğenmesi üzerine kahkahalara boğuldu. O anlar sosyal medyadan paylaşılınca kısa sürede viral olmayı başardı.

  SOSYAL MEDYADA GÜNDEM YARATTI

  kapak15

  Sosyal medyadan görüntüler, "Annemin abim için Facebook'tan beğenip gösterdiği kız" notuyla paylaşıldı. Görüntülerde annenin 'Gelin olarak ister miydin?' sorusuna ise, 'Evet, isterdim' demesi sosyal medya gündem yarattı.

  kapak780

  Sosyal medya kullanıcıları annenin milyonlarca takipçiye sahip olan dünyaca ünlü ismi tanımadığını fark ederek adeta yorumlara koştu. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Mia Khalifa mükemmel bir gelin adayı" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Facebook'ta akrabalarıma gösterdiğim profilim" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler