Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  İtirafı sosyal medyada gündem yarattı! "Ailem sevgilimin transseksüel bir birey olduğunu öğrenince beni evlatlıktan reddetti"

  Transseksüel bir kadınla sosyal medya aracılığıyla tanıştıktan sonra ilişki yaşamaya başlayan Jesse, ailesinin ilişkisine tepki gösterdiğini söyleyerek sosyal medyada viral oldu. Sosyal medyadan yaptığı itirafında Jesse, transseksüel bir kadınla sevgili olduğu için ailesinin kendisini yargılayarak evlatlıktan reddettiğini söyledi.

  Dini kurallara bağlı bir ailede büyüdüğünü söyleyen Jesse isimli bir vücut geliştirme sporcusu sosyal medyadan yaptığı itirafla bir anda gündeme gelmeyi başardı. Sosyal medyadan cinsiyet değiştirme operasyonunun sonrasında kadın bedenine kavuşan Cassidy ile tanıştığını ve sevgili olduğunu belirten Jesse ailesinin bu duruma tepki gösterdiğini dile getirdi.

  345

  "AİLEDEN ÇIKARTILDIM"

  kapak178

  "Aşk Yargılanmaz" isimli bir podcaste konuk olarak hayatına dair itiraflarda bulunan Jesse, "Bana kesinlikle öğretilen şey, birlikte olmanız gereken kişinin biyolojik olarak kadın olması gerekliliğiydi. Ailem sevgilimin transseksüel olduğunu öğrenince beni evlatlıktan reddetti. Ben onların kurallarına uymadığım için aileden çıkartıldım" dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler