Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Mathilde Tantot kıyafetleriyle vedalaştı! Pencerenin önünde cesur pozlar verdi... "Üstü başka altı başka"

  Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla 9 milyonu aşan takipçiye ulaşan Mathilde Tantot hayranlarının beğenisini kazandı. Fenomen isim pencere kenarına iç çamaşırıyla oturarak poz verdi. Fenomen ismin gönderisi tam not aldı.

  Kardeşi Pauline Tantot ile birlikte sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Mathilde Tantot milyonlarca takipçisiyle yine cesur bir pozunu paylaşmayı tercih etti. Fenomen isim hayranlarının karşısına açık kahverengi iç çamaşırı takımıyla çıktı. Pencerenin kenarına oturarak poz veren Tantot kombinini bir bere ve botlarla tamamlamayı seçti.

  SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

  mathilde tatnto

  Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken pozuna Tantot sonbahar yapraklarının emojisini koymayı tercih etti. İç çamaşırını bere ve botlarla tamamlaması hayranlarının dikkatini çekince yorumlarda gecikmedi. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Üstü başka altı başka" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçekten ilham veren bir güzellik" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler