Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya İstanbul'da yaşayan liseli genci konuşuyor! "Eminönü'ne hayatımda ilk kez geliyorum"

  İstanbul'da Ramazan Bayramı nedeniyle toplu taşımanın ücretsiz olması İstanbul'un tarihi ve turistik yerlerinde yoğunluk yaşanmasına neden oldu. İstanbullular şehri gezmeye çıkarken lise öğrencisi Çağdaş Kelleci'nin "Eminönü'ne hayatımda ilk kez geliyorum. Baksana abla ya mükemmel" sözleri sosyal medyada gündem yarattı.

  Bayram tatilinde toplu taşımanın ücretsiz olmasıyla İstanbullu soluğu dışarıda aldı. İstanbul sokaklarında yoğunluk yaşanırken Now TV (Eski FOX TV) mikrofonlarına konuşan liseli bir gencin İstanbul'da doğup büyümesine rağmen ilk kez Eminönü'ne geldiğini söylemesi sosyal medyada gündem oldu.

  HABER.00_00_12_37.Still051

  İstanbul'da doğup büyümesine rağmen denizi ilk kez bu kadar yakından gördüğünü ifade eden lise öğrencisi Kelleci, "Eminönü'ne hayatımda ilk kez geliyorum. Baksana abla ya mükemmel.Tarihi mekanlarımızı da gezdik çok hoşuma gitti. Kendi tarihimi öğrenmek çok güzel benim için. Biraz pahalı olduğu için anca gezebiliyoruz. Bizim mahalleden bir otobüs var 142-F. O normalde hiç dolu olmazdı. Bayram için herhalde aşırı doluydu. İlk defa onu bu kadar dolu gördüm." dedi.

  HABER.00_00_22_11.Still052

  Çağdaş Kelleci'nin inşaat işçisi babası ve annesi ücretsiz toplu taşıma fırsatıyla Eminönü'ne gelebildiklerini belirtirken aile sadece oğullarına balık ekmek alabildiklerini söyledi. Kendileri ise evden getirdikleri yiyecekleri tüketti.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler