Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medyada tepki çeken görüntüler! Evinin penceresinden inşaat işçilerine seslendi... Bluzunu yukarı kaldırıp göğüslerini gösterdi

  İçerik devam ediyor

  Sosyal medya fenomeni Astrid Wett yaptığı son paylaşımlar hem gündeme gelmeyi hem de tepkilerin odağına yerleşmeyi başardı. Fenomen isim evinin penceresinden önce inşaat işçilerine seslendi ardından ise kendisini gördüklerine emin olduğunda bluzunu yukarı kaldırarak göğüslerini gösterdi. Görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasından sonra tepkiler gecikmedi.

  Sosyal medya fenomeni Astrid Wett’in son paylaşımı kullanıcılar arasında tepkilere neden oldu. Fanatik bir Chelsea hayranı olan ve sık sık futbol takımının formasıyla verdiği pozlarla tanınan Wett TikTok’tan yaptığı paylaşımda herkesi şaşırttı. Evinin salonun penceresinin önüne geçen Wett önce pencereyi açtı ve inşaatın olduğunu alana doğru seslendi. Pencereyi kapatan Wett, bluzunu yukarı doğru kaldırarak göğüslerini işçilere gösterdi.

  SOSYAL MEDYADA GÜNDEM YARATTI

  1

  İnşaat işçilerinin şaşkın ve umursamaz tavırlarını da kaydeden Wett’in gönderisi kısa sürede 257 binden fazla izlenmeye ulaştı. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü eylemi saygısızlık olarak değerlendirmeyi seçti. Bir kısım sosyal medya kullanıcısı ise durumu eğlenceli bulduklarını itiraf etti.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler