Survivor 2019 Anlat Bakalım’da Acun, Murat’a karşı! İşte Acun Ilıcalı'yı çıldırtan bilmece

Survivor'da birleşme partisi öncesinde oynanan oyunlarda renkli görüntülere sahne oldu. Bu hafta oynanan Anlat Bakalım oyununda Acun Ilıcalı ile sunucu Murat Ceylan'ın takımları yarıştı. Özellikle Acun'un yarışmacı Okay ile birlikte yarışırken kelimeyi bir türlü bulamayınca isyan etmesi ekran başındakilere eğlenceli anlar yaşattı.

Survivor 2019 Anlat Bakalım’da Acun, Murat’a karşı! İşte Acun Ilıcalı'yı çıldırtan bilmece

Survivor 2019'de bu hafta Acun Ilıcalı Anlat Bakalım’da yarıştı. Türk yarışmacıların yer aldığı oyunda sunucu Murat Ceylan ve Acun Ilıcalı yarışmacı seçme yöntemi ile takımını oluşturdu. Kazanan takımın çikolata yemeye hak kazanacağı oyunda Acun’un başarılı performansı dikkat çekerken, Anlat Bakalım oyunu eğlenceli anlara sahne oldu.

ACUN ILICALI'YI İSYAN ETTİREN BİLMECE

Survivor birleşme haftasına özel oynanan Anlat Bakalım’da Okay ile birlikte mücadele eden Acun Ilıcalı, ‘Takma kirpik’ kelimesini bir türlü bulamayınca isyan ederek Okay’a kelimeyi geçmesi için yalvardı.

Murat Ceylan’ın takımı: 4 Acun Ilıcalı’nın takımı: 5 Ödülü kazananı Acun’un takımı oldu.

SURVİVOR 2019 İLE ACUN MEDYA FUTBOL MAÇI YAPTI

Survivor'da her sene birleşme öncesinde geleneksel hale gelen futbol maçında Acun Medya ile Survivor yarışmacıları karşı karşıya geldi. Kıyasıya mücadeleyi Acun Medya kazandı.

ACUN MEDYA: 8 SURVİVOR 2019: 7

survivor-futbol

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
rezalet bir sezon. bu haberler faydasız.
Hep Acun’un takımı kazanmış
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler