MAGAZİN

Survivor'da eleme adayları kimler oldu? Survivor 3. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte elemeye kalan isimler

Survivor'da eleme adayları kimler oldu? Survivor 3. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte elemeye kalan isimler

Survivor 2020'nin 22 Haziran Pazartesi ekrana gelen 115. bölümünde, haftanın 3. dokunulmazlık oyunu oynandı. Çeyrek final döneminde Survivor'dan elenecek ismin belirleneceği ada konseyi öncesinde, haftanın 3. eleme adayı da belli oldu. Dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, bir ismi daha eleme potasına gönderdi. Peki, Survivor’da eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor'da bu hafta elemeye kalan yarışmacılar.

Survivor’da haftanın 3. eleme adayı 22 Haziran Pazartesi akşamı belli oldu. Dört buçuk ay süren mücadele sonunda Survivor 2020’de çeyrek finale kalmayı başaran Evrim, Yasin, Nisa, Cemal Can, Elif, Barış, Berkan ve Sercan arasında bireysel dokunulmazlık rekabeti başladı.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Survivor 2020'nin 115. bölümünde yarışmacılar, 3. bireysel dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı. İlk olarak sıralamayı oluşturmak için parkurda tekli olarak süreye karşı yarıştılar. Süre sıralamasında birinci Nisa olurken son sırada Elif yer aldı. Bu sıralamaya göre Nisa – Elif, Cemal Can – Evrim, Yasin – Sercan, Berkan – Barış eşleşmesi ortaya çıktı.

Bu karşılaşmalardan sonra yarı finalde Nisa – Berkan, Yasin – Cemal Can eşleşmesi oluştu. Finale kalan isimler ise Cemal Can ve Nisa oldu. İki yarışmacı arasında geçen mücadele sonunda Survivor’da dokunulmazlığı kazanan Cemal Can oldu. Böylece Cemal Can, bu hafta ikinci kez dokunulmazlığı kazanmış oldu.

cemalcan

SURVIVOR’DA ÖDÜL NE OLDU?

Survivor yeni bölümde dokunulmazlığı kazanan güzel bir ödülün sahibi de oldu. Survivor 2020’de 3. dokunulmazlık oyununu kazanan Cemal Can, seçtiği 3 arkadaşıyla birlikte noodle yeme şansı elde etti.

SURVIVOR’DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor çeyrek finalde haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Cemal Can, ilk eleme adayı olarak Evrim'in adını söyledi. Pazar akşamı ekrana gelen bölümde ise bireysel dokunulmazlığı Sercan kazandı ve eleme adayı olarak Nisa'yı gösterdi.

konseyy

Survivor'ın 22 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanan son bölümde ise Evrim, Yasin, Nisa, Cemal Can, Elif, Barış, Berkan ve Sercan haftanın 3. dokunulmazlık oyununda bir kez daha karşılaştı.

Yedi rakibini geride bırakan Cemal Can, dokunulmazlığı kazanan isim oldu. Ada konseyinde Cemal Can, haftanın üçüncü eleme adayı olarak Sercan'ın söyledi.

serca213123

Böylece bu hafta Sercan, Nisa ve Evrim'den birinin adaya veda edeceği kesinleşti. Survivor'da yapılan toplu sms oylamasına göre, bu üç yarışmacı arasından en az oyu alan yarışmacı Survivor'a veda edecek. Survivor'dan elenen isim 23 Haziran Salı akşamı ekrana gelecek olan 116. bölümde belli olacak.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
nisa git artık kurtulalım senden bıktırdın yav
ula bundan da bıktık gari kabak tadı veriyor bide extra sı var ordada de olduğu belirsiz 4 boş insan dedikodu yapiyo bizde program diye izliyoruz biz derken ben değil siz izliyorsunuz
izleme sende başka kanalmı yok hür iradeni kullan
o zaman sercan bosuna dokunulmazlık kazandı boş bir oyundu sacma yanı acunun enterasan kararları sacmalıyor
Geri Dön