MAGAZİN

Survivor'da kim elendi? Elenen isim açıklandı! 26 Ocak Çarşamba Survivor ödül oyunu hangi takım kazandı?

Dünyanın en zor yarışması Survivor’da eleme heyecanı yaşanıyor. Mert, Ayşıl, Sercan ve Berna'nın eleme potasına girdiği yarışmada elenen isim merak konusu oldu. Gerilimin iyice yükseldiği programda konsey sırasında ipler iyice girildi. İşte Survivor 2022 All Star'ın 26 Ocak Çarşamba akşamı ekrana gelen bölümüne ilişkin detaylar...

Survivor'da kim elendi? Elenen isim açıklandı! 26 Ocak Çarşamba Survivor ödül oyunu hangi takım kazandı?

Survivor All Star 2022'de ünlüler ile gönüllüler takımı ödül oyununda karşı karşıya geldi. Heyecanın bir an olsun eksilmediği yarışmada yarışmacılar arasındaki rekabet gözlerden kaçmadı. Bu hafta eleme potasına giren 4 isim olan Mert, Ayşıl, Sercan ve Berna’dan biri, elenerek adaya veda edecek. İşte Survivor’ın 10. Bölümüne ilişkin detaylar...

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2022 All Star'da bu akşam ünlüler ve gönüllüler takımı, ikinci ödül oyunu için kozlarını paylaştı. Kadınlarda gönüllüler kazanırken erkeklerde ise kazanan taraf ünlüler oldu. En iyiler turunda da berabere kalan ünlüler ve gönüllülerin hayali bayrak turuna kaldı. Ogeday'ın sayısı ile kazanan taraf gönüllüler oldu. Gönüllüler takımı böylelikle; haftanın ödülü olan çikolatayı kazanmış oldu.

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Survivor All Star'da ünlüler takımı konseyinde Pazartesi gecesi eleme adayları Ayşıl ve Sercan olarak belirlendi. Dün, dokunulmazlık parkurunda oyunu kaybeden ünlüler takımı gecenin sonunda ada konseyine gitti. Ünlüler takımı, konseyde adadan gitmesini istedikleri yarışmacılar için oylarını kullandı.

3326928_602ecad88f08ccea5ffa73d8dbd4ec2e_640x640

Oylama sonucunda günün potaya giren ilk ismi Ayşıl oldu. Gecenin ikinci eleme adayını belirlemek için bu kez performans birincisi açıklandı. Ünlülerde performans birincilerinin kadınlarda Nagihan, erkeklerde de Batuhan oldu. Yüzdelik dilimlere bakıldığı zaman Batuhan'a göre öncelikli duruma düşen Nagihan, Sercan'ın için gecenin 2. eleme adayını belirledi.

ADAYA AYŞIL VEDA ETTİ!

Bu gece Mert, Ayşıl, Sercan ve Berna’dan biri elenerek adaya veda etmesi bekleniyordu. Mert, Ayşıl, Sercan ve Berna arasından elenerak adaya veda eden isim gün sonunda Ayşıl oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler