Survivor'da kim elendi? En yüksek ve düşük oyları kimler aldı? İşte Survivor 2020'de elenen ilk yarışmacı

Survivor 2020'in 3. bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Kuralların değiştiği Survivor'da ilk elenen yarışmacı belli oldu.Gönüllüler takımı arasında gerçekleşen elemede Fatma, Makbule ve Evrim arasında en düşük oyu alan yarışmacı adaya veda etti. Peki Survivor'dan kim gitti? İşte Survivor 2020'de elenen ilk yarışmacı.

Survivor'da kim elendi? En yüksek ve düşük oyları kimler aldı? İşte Survivor 2020'de elenen ilk yarışmacı

Survivor'ın 3. bölümünde ada konseyinde bir isim yarışmaya veda etti. Survivor'ın ilk bölümünde dokunulmazlık oyunu kaybeden gönüller takımı ada konseyinde oylamaya gitmiş ve ilk eleme adayı Fatma olmuştu. Sms oylaması sonrasında ise gönüllüler takımında en yüksek oyu alan iki yarışacı, değişen kurallar gereğince elemeye kalan diğer iki yarışmacıyı da belirledi.

survivor-eleme

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor gönüllüler takımında ada konseyinde en yüksek oyu alan isimlerin Ceyhun ve Cemal Can olduğunu Acun Ilıcalı açıkladı. Ceyhun, evini özlediği ve oyunlarda zayıf olduğu gerekçesiyle Makbule'yi söyledi. Cemal Can ise 3. eleme adayı olarak Evrim'in adını verdi. Böylece Survivor'ın ilk eleme konseyinde Evrim, Fatma ve Makbule eleme adayları oldu.

gönüllüler

SURVIVOR'DAN KİM ELENDİ?

Survivor 2020'de yapılan ilk sms oylamasının sonuçlarına göre elenen isim belli oldu. Eleme adayları olan Evrim, Fatma ve Makbule arasında en az oyu alan yarışmacı olan Makbule Survivor 2020'den elenen ilk isim oldu.

makbule

SURVIVOR'DAN ELENEN MAKBULE NELER SÖYLEDİ?

Survivor 2020'den elenen ilk yarışmacı olan Makbule veda etmeden önce duygularını açıkladı. Survivor macerası kısa süren Makbule, "Benim için çok erken bir veda oldu. Benim için tecrübe oldu. Binlerce kişinin içinden seçilerek geldim ve bu da benim için gururdu. İlk gitmek üzücü oldu. Yarışlarda kötü değildim. Karşımızda profesyonel sporcular vardı" ifadelerini kullandı.

SURVIVOR MAKBULE KARABUDAK KİMDİR?

Survivor 2020'den ilk elenen yarışmacı olan Makbule Karabudak, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlkokula devam ederken Kırıkkale’ye taşındı. İlkokulda üç adım uzun atlama ve kısa mesafe koşusu yaptı.

mab

Lisede Anadolu Lisesi kazandı ve başarıyla sayısal bölümünü bitirdi. Lise hayatı boyunca 4 sene basketbol oynadı. Okulun en gözde ve çalışkan öğrencilerinden biri oldu. Üniversitede Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Ebelik lisans bölümünü tamamladı. Üniversite yıllarında hentbol takımında yer aldı. Üniversiteden mezun olduğu sene KPSS sınavına girip İstanbul’a atandı. Atanır atanmaz hem görevine başladı hem de tekrar spor yapmaya. Bireysel olarak fitness ve pilates yaptı. Spor yaparken gittiği salonda spor eğitmeni olan eşiyle tanıştı ve yaklaşık 2 yıllık birlikteliğin ardından evlendi. Makbule Karabudak, ebeliğin yanı sıra pilates eğitmenliği yapıyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Binlerce kişinin içiden nasıl oluyorda seni ve senin gibileri seçebiliyorlar hala aklım ermiyor ? seçenler bu yarışmanın güce dayanıklı bir yarışma olduğunu bilmiyorlarmı? Unlüler takımında Tuğba diye bayan var akıllara zarar mankenlik seçmelerine gitmeliydi?
reytingi en az olanı gönderiyorlar !!
artık bütün sitelerde akşama kadar bu yarışma konuşulacak kim elendi kim yumruklandı kim ne dedi başka işimiz yokmuş gibi boş beleş bi yarışma artık sürer gider
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler