Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Survivor'da futbol keyfi! Çay ve poğaça için mücadele ettiler!

Survivor 2020'nin 24 Şubat Salı akşamı ekrana gelen 7. son bölümünde ödül oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımları çay ve poğaça ödüllü oyunu kazanmak için futbol sahasında mücadele etti. Futbol maçına, kadın futbolcu Aycan'ın performansı damga vurdu. Acun Ilıcalı ise Aycan'a övgüler yağdırarak, "Halı sahada takım kursam ilk olarak Aycan'ı alırım" dedi. Peki Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor son bölümde yaşananlar.

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Survivor'da futbol keyfi! Çay ve poğaça için mücadele ettiler!

TV8'in heyecan dolu yarışması Survivor'da yine nefes kesen bir ödül oyunu oynandı. Survivor yeni bölümde ünlüler takımı ile gönüllüler takımı, kum sahada futbol oynadılar. Baştan sona kadar eğlenceli, heyecanlı ve zevkli geçen oyunda oyunu kazanan takım ödülün keyfini çıkarttı. İşte Survivor'da ödül oyununu kazanan takım ve ödül oyunu detayları.

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da takımların en çok sevdiği bir oyun oynandı. Açlıkla mücadele eden ve günde bir öğün ile yemek ile zorlanan yarışmacılar, verilecek ödül karşısında sevinçten havalara uçtular. Yarışmacılar çay ve peynirli poğaçaları kazanmak için mücadele ettiler. Kumda oynanan futbol maçına profesyonel futbolcular olan Aycan ve Sercan damga vurdu. Ancak Aycan ve Sercan'ın çabaları kazanmaya yetmedi.

survivor1
Oyunda erkekler ve kadınlar üçer kişi şeklinde sahaya çıktı. Devamında ise erkekler ve kadınlar ikişer kişi halinde maç yaptı. Yapılan maçlardan toplam 7 galibiyete ulaşan ödül oyununu kazandı. Kıran kıran geçen, birbirinden güzel hareketler ile dolu, nefis gollerin ekrana geldiği maçı kazanan gönüllüler takımı, ödül oyununu kazanan takım oldu. Gönüllüler, ünlüleri toplamda 7-6 yendiler.

s2

ACUN ILICALI'DAN AYCAN'A ÖVGÜ

Acun Ilıcalı oynanan maçlar sırasında yorumlarda da bulundu. Almanya'da profesyonel olarak futbol oynayan Aycan’ın performansını beğenen Acun Ilıcalı "Halı sahada takım kursam ilk Aycan'ı alırım" dedi.

SURVIVOR'DA KİM ELENECEK?

Survivor 2020'nin 25 Şubat Salı akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümde ünlüler takımından bir yarışmacı veda edecek. Survivor'da dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımındaki oylamada, ilk eleme adayı olarak Derya'nın adı çıkmıştı.
s6

Survivor yeni bölümde, sms oylamasında en yüksek oyu alan 2 yarışmacı, diğer eleme adaylarını belirleyecek. 3 aday arasında en az oyu alan isim ise Salı akşamı Survivor'a veda edecek.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
evlenirler
meryemdi övgüyü hakeden
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler