Survivor'da Sercan ve Yasin kavgası: Seni döverim ve burayı terk ederim! Survivor 98. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Survivor 2020 yarışmasının yeni bölümünde ortalık karışıyor. Survivor'da mavi ve kırmızı takımlar, çeyrek finale adını yazdıracak ilk ismin belirleneceği sembol oyunu finalinde yarışıyor. Kazanan ismin dokunulmazlık elde edeceği kritik oyunda Sercan ve Yasin arasında büyük bir kavga yaşanıyor. Yasin "Sercan seni döverim ve burayı terk ederim" diye bağırınca parkur karışıyor. Sinirlenen Sercan ise "Haydi gel döv" diyerek Yasin'in üzerine yürüyor. İşte Survivor 98. yeni bölüm fragmanı.

Survivor'da Sercan ve Yasin kavgası: Seni döverim ve burayı terk ederim! Survivor 98. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Survivor 2020'nin 5 Haziran Cuma ekrana gelecek olan yeni bölümünde, kırmızı ve mavi takım olarak ikiye ayrılan yarışmacılar, bu sefer sembol oyunu finalinde bireysel olarak karşı karşıya geliyor. Survivor'da sembol finalini kazanan isim 2 hafta dokunulmaz olacak. Çeyrek finallere de direkt olarak katılma hakkı kazanacak.

YASİN'İN 'DÖVERİM' SÖZÜ SERCAN'I ÇILDIRTTI!

Yarışmacıların aylardır emek verdiği Survivor'daki kaderlerini etkileyecek olan kritik oyunda, kırmızı takım kaptanı Sercan ile mavi takımda yer alan Yasin arasında kavga çıkıyor.

yasin

Oyun sırasında Yasin, "Sercan seni döverim ve burayı terk ederim" diye bağırınca ortalık karışıyor. Sinirlenen Sercan ise Yasin'e "Haydi gel döv. Beni mi döveceksin. Döver misin haydi" diyerek üzerine yürüyor. Parkurda birbirlerine giren Yasin ve Sercan arasında fiziksel müdahale de yaşanıyor. Takım arkadaşları ise ikiliyi ayırmaya çalışıyor. Murat Ceylan'ın sunduğu oyunda kavga eden Sercan ve Yasin'e ne ceza verileceği ise ilerleyen bölümlerde belli olacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Reyting reyting. İzleyin çok yararlı sakın kaçırmayın çok önemli.
Tankla, tüfekle, savaşla yenemedikleri Aziz Milletimizi böyle ne olduğu belirsiz saçma sapan tv programları ile gayet güzel vuruyorlar. Özellikle de Acunun kanalı.
kahvelerde kafelerde birde kalkmis abiler yorum yapıp o kazanır bu kazanır diye kavga ediyorlar açın bir kitap okuyun deseler yüzüne bakmazlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler