MAGAZİN

Survivor Evrim'den Barış Murat Yağcı itirafı! 'Yanardönerli...'

Survivor yarışmasında çıkışlarıyla bilinen Evrim Keklik Barış Murat Yağcı hakkındaki itirafıyla dikkat çekti. Survivor Evrim yine lafını esirgemedi.

Survivor 2020’nin dikkat çeken isimlerinden olan Evrim Keklik, UçanKuş TV ekranlarında yayınlanan “Hayatın İçinden” programına konuk oldu.
Evrim Keklik yarışmacılarla ilgili yaptığı açıklamalarla dikakt çekti. Nisa ile arasındaki ilişkiyle sık sık gündeme gelen Barış Murat hakkında Survivor Evrim'den ilginç bir itiraf geldi.

Erol Köse’nin “Barış Murat Yağcı ile aranızda ne oldu?” sorusuna Evrim Keklik “Barış ile biz önceden arkadaştık zaten ama elektriğimiz uyuşmadı. İnsanlar değişince ben uzaklaşıyorum. Sevmem ben öyle yanardönerli işleri. Bu bana ters” dedi.

Survivor Evrim'in bu sözleri herkesi şaşırttı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
senin kadar yalancı ve çıkarcı biri daha var mıydı orada acaba ikiyüzlü menfaatçi evrim, senin insanlarla muhabbetin onlarla işin bitene kadar. Arkasından saydırdıklarınla kanka oldun yüzlerine gülücükler attın kendini yamamaya çalışmadığın erkek kalmadı ki buna senden kaç yaş küçük yunus dahil insan önce bir aynaya bakar yahu sen düzgün biri misin ki millete çamur atıyorsun birde.
Geri Dön