Survivor Nisa Bölükbaşı yedi yıl önce bakın ne yapmış?

Survivor 2020'nin çok konuşulan isimlerinden birisi olan Nisa Bölükbaşı yaptıklarıyla gündemden düşmüyor. Youtube hesabından vloglar paylaşmaya başlayan Bölükbaşı'nın geçmiş yıllarda yaptığı Youtube videoları takipçilerinin dikkatini çekti. Miley Cyrus "Wrecking Ball" şarkısı için bir bebekle klip çeken Nisa'nın klibi, Youtube trend videolar listesine girecek gibi görünüyor.

TV8'de yayınlanan ve pandemi döneminde en çok izlenen program olan Survivor 2020'nin yarışmacıları gündemden düşmüyor. Özellikle Nisa Bölükbaşı'nın yarışma boyunca sergilediği samimi davranışları unutulmuyor. Survivor 2020'nin en renkli yarışmacısı olan Nisa Bölükbaşı daha çocukken de eğlenceli karakterini ortaya koymuş. 2013 yılında açtığı Youtube kanalında çektiği videolarla konuşulan Nisa Bölükbaşı'nın takipçileri, videoların altına eğlenceli yorumlar yapmaya başladı.

nisa bölükbaşı

Nisa Bölükbaşı'nın çocukken çektiği video klip

Nisa Bölükbaşı henüz 15 yaşındayken dünyaca ünlü yıldız Miley Cyrus'a ait "Wrecking Ball" şarkısına oyuncak bebeği ile oldukça renkli bir klip çekmiş. Orjinal klipte canlandırılan sahneleri bir barbie bebekle tekrar çeken Nisa'nın videosu Youtube'ta en çok aranan videolardan birisi oldu.

nisa bölükbaşıı

Nisa Bölükbaşı tekrar Türkiye'ye döner mi?

Uzun zaman gündemden düşmeyecek olan Nisa sürekli Instagram hesabından Türkiye'deki takipçilerine özel paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Şu an mimarlık okuyan Nisa'nın tekrar Türkiye'ye dönüp bir TV projesin de yer alıp almayacağı ise merak konusu oldu. Daha önce Survivor Panorama programında kendisine sorulan All-Star yarışmasına katılıp katılmayacağı hakkındaki soruya, okulunu bitireceğini ve şimdilik herhangi bir projede yer almayacağını söyleyen Nisa, bir kaç yıl sonra projelere katılabileceğini aktardı. Nisa Bölükbaşı'nın tekrar Türkiye'de bir projede yer almasını takipçileri dört gözle bekliyor.

Nisa Bölükbaşı'nın Instagram hesabından paylaştığı çocukluğu;

nisa bölükbaşı .

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Bu kızdan bir cacık olmaz... Çok antipatik ve şımarık. Gitsin kendi memleketinde ne oluyorsa olsun.
olur mu Almanyada bir sap olamayan bizde el üstünde tutulur yeterki ithal olsun da ne olursa olsun
YETER BU KIZDAN VE HABERLERİNDEN.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler