HABER

Suudi işadamı, evli olan Ivanka Trump'a talip oldu

Suudi Arasbistan ile milyar dolarlık silah anlaşmaları imzalayan ABD Başkanı Donald Trump'ın Beyaz Saray danışmanı Jared Kushner ile evli olan kızı Ivanka Trump'a, Suudi bir işadamı talip olduğunu ilan etti. İş adamı, teklifini yayınladığı videoyla duyurdu. Ivanka Trump, Donald Trump'ın Beyaz Saray Kıdemli Danışmanı olarak göreve getirdiği Jared Kushner'le evli ve 2 çocuk annesi.

Trump'ın Suudi Arabistan ziyaretinin ilk saatlerinde ülkenin zengin bir işadamı, Suudi Arabistan Kralı Selman'dan, ziyaretinde babasına eşlik eden Ivanka Trump'ı kendisi için istemesi talebinde bulundu.

VİDEO YAYINLADI

Rudaw'ın aktardığına göre Bedir Fehd Abdullah adlı Suudi işadamı, sosyal medyada yayınladığı video ile sosyal medyada gündem oldu.

"KRAL SELMAN'DAN BANA İSTEMESİNİ TALEP EDİYORUM"

Suudi işadamı, sosyal medyada yayınladığı videoda, "Ben Bedir Fehd Abdullah. Kral Selman'dan, Trump'ın kızı Ivanka'yı, Allah'ın izni ve Peygamber'in kavliyle bana istemesini talep ediyorum" dedi.

​Suudi Arabistan temaslarını tamamlayan ABD Başkanı, bugün öğleden sonra İsrail'e varmış olacak.

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ve Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas ile görüşecek olan Trump, Kudüs'te Kutsal Kabir Kilisesi ile Ağlama Duvarı'nı da ziyaret edecek.

Geri Dön