Mynet Trend

Tatilden para kazanmanın yolu!

‘Yeni nesil tatil’ anlayışıyla geliştirilen Sur Yapı Tatil Evleri Antalya, tatil ve yatırım kavramlarını bir araya getiriyor. Kullanmadığınız dönemde kiraya verip gelir elde edebileceğiniz Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’daki tapulu devre mülkünüz, her geçen gün değerlenerek yatırımınızı enflasyona karşı koruyacak.

Tatilden para kazanmanın yolu!

Sur Yapı Şirketler Grubu, geleceğin yükselen değeri olan ‘paylaşım ekonomisi’ anlayışıyla geliştirdiği Sur Yapı Tatil Evleri Antalya, tatil ve yatırım kavramlarını bir araya getiriyor. Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan devre mülk alanlar, kendi tapulu evlerinde, 5 yıldızlı otel konforunda, ömür boyu dört mevsim tatil seçeneklerine sahip olurken projenin yüksek prim ve kira potansiyeliyle getirisi yüksek bir yatırım yapıyor. Yeni nesil tatil evlerinin sahipleri sahip oldukları dönemde ayrıcalıklı bir tatil yapıyor, isterlerse tatil hakkını yüksek kira getirisiyle devrederek gelir sağlama şansına sahip oluyor. Böylece kendisine yapılan yatırımı çok kısa sürede amorti etme ve kara geçme imkanı sunan devre mülklerin değeri de her geçen gün artıyor. Ayrıca Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan tapulu mülk alanlar yatırımlarını enflasyona karşı koruyabiliyor ve değer artışından faydalanabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

2

1 HAFTA TATİL FİYATINA ÖMÜR BOYU TATİL

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, Antalya’nın dört mevsim yaşayan iklimi ve eşsiz doğasının sunduğu dört mevsim tatil ayrıcalığını Sur Yapı Tatil Evleri Antalya projesiyle devre mülk alıcısına sunduklarını belirterek “Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan 4 kişilik 1 hafta tatil fiyatına ev alanlar, tapulu evlerinde, 5 yıldızlı otel konforunda, ömür boyu tatil imkânına kavuşacak” dedi.

3

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’nın aynı zamanda kazançlı bir yatırım fırsatı sunduğunu da vurgulayan Elmas, “Sur Yapı Tatil Evleri’nden alınacak tapulu devre mülkler günden güne değer kazanarak kira getirisi potansiyeliyle tatilden para kazanma imkânı da oluşturacak. Pandemi sonrası ortaya çıkan yüksek enflasyon nedeniyle artan tatil fiyatlarına çözüm getiren proje gelecek kuşakların bile tatil maliyetini ortadan kaldırıyor. Çünkü Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan tapulu mülk alanlar, ömür boyu tatil hakkını tapusuyla birlikte çocuklarına ve hatta torunlarına miras bırakabiliyor” diye konuştu.

4

KULLANDIĞIN KADAR ÖDE

Yeni nesil tatil evleri, uygun fiyatlı ve kazançlı tatil sağlayan paylaşım ekonomisini kullanmasıyla ön plana çıkıyor. Sur Yapı Tatil Evleri’nin sakinleri kullandığı dönem içinde tükettiği hizmet kadar para ödeyecek. 5 yıldızlı otel konforuna sahip Sur Yapı Tatil Evleri Antalya, bu özelliğiyle kendisine yapılan yatırımı çok kısa sürede amorti etme ve kara geçme şansı sağlıyor.

5

5 yıldızlı otel konforunda ömür boyu tatil sizinle

-1 hafta fiyatına dört mevsim ayrıcalıklı tatil olanağı.
-4 mevsim tatil seçenekleri.
-Aynı gün hem denize girme hem de kayak yapma imkanı.
-7/24 otel hizmetleriyle 5 yıldızlı tatil konforu.
-Kişiye özel hizmetler.
-Paylaşım ekonomisiyle hesaplı tatil.
-Kullanılmadığı dönemlerde kiraya verme ve gelir elde etme imkanı.
-Tapulu mülk avantajıyla enflasyona karşı korunan ve her geçen gün prim yapan bir yatırım.
-Enflasyon nedeniyle artan tatil fiyatlarına çözüm.
-Tapulu mülk avantajıyla gelecek kuşaklara miras bırakma imkanı.
-1+1, 2+1 ve 3+1 ev seçenekleri.
-Beyaz eşyalar, oturma grupları, küçük ev aletleri ve ev tekstili gibi her türlü ihtiyaca cevap veren eşyalarla donatılmış evler.
-Tek valizle yolculuk imkanı.

6

-Uzman eğitmenlerle kapalı ve açık çocuk oyun alanları.
-32 bin metrekare ormanlık alana komşu.
-Özel plaj, kumsallı yüzme havuzu, aquapark’lar, çocuk havuzları, kadınlara özel yüzme havuzlarının, dalga havuzu, kapalı, sıcak ve soğuk su yüzme havuzu ve zen havuzları.
-Spa & Wellness, spor kulübü, fitness, yoga, pilates, voleybol, kardio, basketbol, mini futbol, tenis ve stüdyo dersleri.
-Uzman kadro eşliğinde ATV, trekking, dağ yürüyüşü, kaya tırmanışı, paintball, offroad gibi açık hava sporları yapma imkanı.
-Olimpos, Sagalosos, Köprülü Kanyon, Salda Gölü, Düden Şelalesi, Alanya Akdağ ve Isparta Davraz Kayak Merkezi gibi noktalara tarih, kültür ve spor temalı tur organizasyonları.
-Kentin ulaşım ağlarına yakın konum ve sınırsız alışveriş olanağı.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler