SPOR

CANLI

Terraneo'dan bayram harçlığı

Fenerbahçe Sportif Direktörü Terraneo, basın mensubuna adet yerini bulsun diye bayram harçlığı verdi. Teknik direktör Pereira ise Beşiktaş derbisinde tek hedeflerinin 3 puan olduğunu vurguladı.

Terraneo'dan bayram harçlığı

Fenerbahçe'nin bugün gerçekleşen antrenmanı sonrasında Teknik Direktör Pereira ve Sportif Direktör Terraneo, basın mensuplarıyla bayramlaştı.

Basın mensuplarının tek tek bayramını kutlayan Pereira açıklamalarda da bulundu.

Türkçe olarak "iyi bayramlar" diyerek sözlerine başlayan Pereira şunları söyledi:

"Türkiye'de yaşayan tüm ailelerin bayramını kutlarım, Tüm Türkiye'de yaşayan ailelere iyi bayramlar diliyorum. Herkese teker teker huzur içinde aileler ile beraber güzel bir bayram geçirmelerini dilerim, ki zaten aileler ile beraber olabilmek böyle bayramlar için en güzel olanıdır."

"Ben de herkes gibi iyi bir futbol izlemeyi her zaman isterim"

Beşiktaş derbisi hakkında görüşleri sorulan Portekizli teknik adam, "Güzel bir gösteri sunmak istiyoruz herkese, bizi izleyen herkese keyifli futbol izletmek istiyoruz. Benim en büyük tutkum futbol, ben de herkes gibi iyi bir futbol izlemeyi her zaman isterim. Hafta sonu güzel bir maç olmasını diliyorum, tabii ki doğal olarak her zaman kazanmak istiyoruz, bu maçta hedefimiz 3 puan" şeklinde konuştu.

Fenerbahçe ailesinin de bayramını kutlayan Pereira, konuşmasını yine Türkçe tamamlayarak "iyi bayramlar" dedi ve tesislerde bulunan çocukların da bayramını kutlayarak basın mensuplarına poz verdi.

Sportif Direktör Guliano Terraneo ise , "Ben de Fenerbahçe adına tüm insanlara iyi bayramlar diliyorum, insanların dileklerinin gerçekleşmesini diliyorum. Böyle önemli bir haftada herkesin temennilerinin gerçekleşmesini, güzellikler içerisinde bir yaşam diliyorum" diyerek O da konuşmasının sonunda Türkçe olarak iyi bayramlar sözlerini sarfetti.

Derbi ile düşüncesi de sorulan İtalyan futbol adamı, "benim beklentim tüm Fenerbahçelilerin isteğiyle aynı yönde" cevabını vermekle yetindi.

Terraneo daha sonra bayram geleneği hatırlatılınca, bir basın mensubuna adet yerini bulsun diye cebinden 20 TL çıkarıp harçlık verdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler