Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Tom Holland ve Mark Wahlberg’in başrollerini paylaştığı “Uncharted” filminin fragmanı yayınlandı

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  Popüler video oyunundan uyarlanan Tom Holland ve Mark Wahlberg’in başrollerini paylaştığı “Uncharted” filminin fragmanı yayınlandı. Fragmanda aksiyon sahnelerine yer verilen filmin 11 Şubat 2022 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

  Sevilen video oyunu Uncharted’ın beyaz perdeye uyarlaması olan filmin yönetmen koltuğunda Venom, Zombieland, Gangster Squad gibi filmlere imza atan Ruben Fleischer yer alıyor. Senaryo ise Art Marcum, Matt Holloway ve Rafe Judkins'ten oluşan bir ekip tarafından yazıldı. Filmde Tom Holland ve Mark Wahlberg'in yanı sıra Antonio Banderas, Tati Gabrielle, Sophia Ali, Patricia Meeden ve Sarah Petrick gibi isimler rol alıyor.

  Oyunda anlatılan hikayenin daha öncesini anlatacak olan filmde, Tom Holland, oyunun ana karakteri olan Hazine Avcısı Nathan Drake'in genç hali olarak karşımıza çıkacak. Filmde Drake'in "Sully" ile yani Mark Wahlberg'in canlandıracağı Victor Sullivan karakteriyle tanışma hikayesine yer verilecek.

  UNCHARTED FİLMİNİN KONUSU

  Hazine avcısı Nathan Drake, efsanevi Güney Amerika altın şehri El Dorado'nun yerini bulabileceğine inanmaktadır. Kıvrak zekalı ortağı Victor Sullivan ile yola koyulan Nathan'ın planı, hırslı bir rakip tarafından keşfedildiğinde, altın şehir arayışı bir yarışa dönüşür. Nathan, baş düşmanının açgözlü entrikalarını ve planlarını engellemek ve El Dorado'ya ondan önce ulaşmak için tüm becerilerini kullanmak zorundadır.


  Express

  En Çok Aranan Haberler