MAGAZİN

Tüp yöntemiyle mi hamile kaldı?

Tüp yöntemiyle mi hamile kaldı?

Tatlıses, 6'ncı kez baba olmaya hazırlanırken; eşi Ayşegül Yıldız'ın tüp bebek yöntemiyle hamile kaldığı iddia edildi.

13 Mart 2011'de silahlı saldırıya uğrayan ve ölümden dönen İbrahim Tatlıses, 6. kez baba olacak. 8 aylık hamile eşi Ayşegül Yıldız'ın üzerine titreyen sanatçı, doktor kontrollerinde de eşini yalnız bırakmıyor. Geçen ay Maslak'taki Acıbadem Hastanesi'ne eşi ile birlikte giden İbo, 1 saat boyunca hastanede kaldı. Çift, sabırsızlıkla yavrularını kucaklarına alacakları günü beklerken; ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. Öyle ki; çocuk sahibi olmayı çok isteyen Ayşegül hanımın normal yollarla hamile kalamadığı, Bodrum Acıbadem Hastanesi'nde tüp bebek tedavisi gördüğü iddia edildi.

Ayşegül Yıldız'ın bu yüzden 3 ay boyunca evden dışarı çıkmadığı, uzun süre hamileliğini gizlediği söylentileri kulaktan kulağa yayıldı. Çift, iddialar konusunda herhangi bir açıklama yapmazken, yakın çevreleri de yorumda bulunmaktan kaçındı.

takvim

Okuyucu Yorumları6 yorum
 • 5 Oy
  oooo Recep in sözünü dinlemiş. 6 çocuk..Recep efendi kulakların çınlaın.gerçi,günde binlerce defa çınlatıyoruz ama.ee ne yapalım,bizim çifter çifter gemicikllerimiz yok.müchefer mağzalarımız,marketler zincirimiz yok.dünyanın 8. zenginide değiliz.böyle paralılar dinlesin Recep in sösünü.normal şartlarda,2 çocuk yeter..
 • 4 Oy
  tüp bebek olsa ne olcak sankı anormal bir durummuş gibi haber yapıyorlar artık gazetecilikte basitleşti yazacak bişey bulamayınca
 • 4 Oy
  bu ne terbiyeszilik.biz ilgilenmöiyoruz kardeşim nasıl hamile kaldığıyla.
 • 3 Oy
  öyle olsa ne olur olmasa ne olur?
 • 3 Oy
  acıbadfem hastanesinin yine raklamını yapmanın bir yolu sadece başka hiçbirşey deyil
 • 2 Oy
  torun yaşında evlat ne garip ayşegül miras için hazırlıkta

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.