MAGAZİN

Tüp yöntemiyle mi hamile kaldı?

Tatlıses, 6'ncı kez baba olmaya hazırlanırken; eşi Ayşegül Yıldız'ın tüp bebek yöntemiyle hamile kaldığı iddia edildi.

Tüp yöntemiyle mi hamile kaldı?

13 Mart 2011'de silahlı saldırıya uğrayan ve ölümden dönen İbrahim Tatlıses, 6. kez baba olacak. 8 aylık hamile eşi Ayşegül Yıldız'ın üzerine titreyen sanatçı, doktor kontrollerinde de eşini yalnız bırakmıyor. Geçen ay Maslak'taki Acıbadem Hastanesi'ne eşi ile birlikte giden İbo, 1 saat boyunca hastanede kaldı. Çift, sabırsızlıkla yavrularını kucaklarına alacakları günü beklerken; ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. Öyle ki; çocuk sahibi olmayı çok isteyen Ayşegül hanımın normal yollarla hamile kalamadığı, Bodrum Acıbadem Hastanesi'nde tüp bebek tedavisi gördüğü iddia edildi.

Ayşegül Yıldız'ın bu yüzden 3 ay boyunca evden dışarı çıkmadığı, uzun süre hamileliğini gizlediği söylentileri kulaktan kulağa yayıldı. Çift, iddialar konusunda herhangi bir açıklama yapmazken, yakın çevreleri de yorumda bulunmaktan kaçındı.

takvim

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
oooo Recep in sözünü dinlemiş. 6 çocuk..Recep efendi kulakların çınlaın.gerçi,günde binlerce defa çınlatıyoruz ama.ee ne yapalım,bizim çifter çifter gemicikllerimiz yok.müchefer mağzalarımız,marketler zincirimiz yok.dünyanın 8. zenginide değiliz.böyle paralılar dinlesin Recep in sösünü.normal şartlarda,2 çocuk yeter..
tüp bebek olsa ne olcak sankı anormal bir durummuş gibi haber yapıyorlar artık gazetecilikte basitleşti yazacak bişey bulamayınca
bu ne terbiyeszilik.biz ilgilenmöiyoruz kardeşim nasıl hamile kaldığıyla.
öyle olsa ne olur olmasa ne olur?
acıbadfem hastanesinin yine raklamını yapmanın bir yolu sadece başka hiçbirşey deyil
torun yaşında evlat ne garip ayşegül miras için hazırlıkta
Diğer Haberler