SPOR

Türk Telekom Arena'da korkutan anlar

Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanan dev derbide kokutan anlar yaşandı.

Türk Telekom Arena'da korkutan anlar

İkinci yarı sakatlanan Tolga'nın yerine giren Beşiktaş kalecisi Cenk Gönen, yaşadığı sakatlıkla yürekleri ağıza getirdi.

[Haberin Fotoğrafları![Galatasaray - Beşiktaş ](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2120835/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/galatasaray-besiktas-153401-myspor)

Galatasaray'ın TT Arena'da Beşiktaş'ı ağırladığı karşılaşmanın 84.dakikasında 2.yarının başında sakatlanan Tolga Zengin'in yerine oyuna dahil olan Cenk Gönen, Burak Yılmaz ile girdiği ikili pozisyonda yerde kaldı.

Galatasaray'ın TT Arena'da Beşiktaş'ı ağırladığı karşılaşmanın 84. dakikasında 2.yarının başında sakatlanan Tolga Zengin'in yerine oyuna dahil olan Cenk Gönen, Burak Yılmaz ile girdiği ikili pozisyonda yere yığıldı.

Ceza sahasına gönderilen topta kale önünde bir karambol oluştu. Gelişen pozisyonda Burak Yılmaz ile beraber Cenk de topa hareketlendi. Burak'ın ayağının çarpması ile kafasına darbe alan Cenk Gönen, yere yığıldı. Genç file bekçisine ilk müdahaleyi saha içerisinde takım arkadaşları ve Drogba yaparken, oyun 11 dakika kadar durakladı.

Kaşına pansuman yapılan Cenk, sağlık görevlilerine devam edeceği yönünde işarette bulundu. Kalan dakikaları sakat sakat tamamlayan tecrübeli eldivenin maçın ardından soyunma odasında fenalık geçirdiği hastahaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Geçiçi hafıza kaybı yaşayan ve ambulansla hastanaheye kaldırılan Cenk'in Fulya Acıbadem hastahanesine götürüleceği öğrenildi.


Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler